Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 1 845 000 zł
powierzchnia:
44580 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,USŁUGOWA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki na sprzedaż o łącznej pow. 4,45 ha z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonej w Goleniowie (obręb Ciechno). Działka składa się z kompleksu 24 działek na sprzedaż o pow. od 1059 m2 do 3316 m2 wraz z drogami wewnętrznymi. W cenie zawarty podatek VAT - 23% - kupujący nie płaci 2% PCC. Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek o łącznej pow. 2 ha. Według ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Uchwała nr XL/514/10 Rady Miejskiej w Goleniowie z dnia 31.03.2010 r.) teren oznaczony jest następującymi symbolami: - 1MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - 2MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - 3MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - 5MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - 6U/MN- teren zabudowy usługowej (nieuciążliwej) z mieszkaniami właścicieli lub użytkowników PARAMETRY ZABUDOWY ( 1MN, 2MN, 3MN, 5MN): - pow. zabudowy- max. 30%; - pow. biologicznie czynna- min. 60% powierzchni działki; - nieprzekraczalna linia zabudowy - 5,0 m od drogi wewnętrznej, 20,0 m od granicy z rzeką Wiśniówką; - dach dwu, lub wielospadowy z główną kalenicą prostopadłą do frontu działki, kąt nachylenia- 30-55 stopni; PARAMETRY ZABUDOWY (6U/MN) - pow. zabudowy- max. 60%; - pow. biologicznie czynna- min. 30% powierzchni działki; - nieprzekraczalna linia zabudowy- 5,0 m od drogi wewnętrznej, 10,0 m od drogi gminnej; - dachy dwu, lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-55 stopni; UZBROJENIE - w odległości ok. 250 m od kompleksu (woda, kanalizacja, prąd, gaz) - zaopatrzenie w wodę- z projektowanego wodociągu w ulicy Chrobrego, - odprowadzenie ścieków sanitarnych- w systemie grawitacyjnym i tłocznym do projektowanej kanalizacji tłocznej w ulicy Chrobrego, do czasu realizacji systemu kanalizacji tłocznej dopuszcza się odprowadzenie ścieków do indywidualnych zbiorników szczelnych. LOKALIZACJA Jedna z najlepszych lokalizacji w Goleniowie pod względem budownictwa mieszkaniowego. W miejscowości szkoła podstawowa, żłobek, przedszkole, market. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 254 250 zł
powierzchnia:
3390 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki o pow. 3390 m2 położonej przy ulicy Maszewskiej, w Goleniowie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 113 Goleniów - Maszewo. Nieruchomość położona bezpośrednio przy wschodniej obwodnicy Goleniowa, z wyjazdem na drogę krajową S6. To idealna lokalizacja. Najlepiej skomunikowana z najważniejszymi trasami i miejscowościami gminy, powiatu i województwa, a jednocześnie z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta. Ponadto droga wojewódzka nr 113 łączy się bezpośrednio z drogą ekspresową S3 (Świnoujście-Goleniów-Szczecin-Gorzów Wielkopolski-Międzyrzecz-Zielona Góra-Legnica-Lubawka), drogą nr 106 (Kamień Pomorski-Nowogard-Maszewo-Stargard-Pyrzyce) oraz nr 111 (Goleniów-Stepnica-Wolin). Działka z pośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja nieruchomości w przemysłowo/usługowej części Goleniowa oraz jej przeznaczenie umożliwia wykorzystanie jej pod wszelkiego rodzaju obiekty przemysłowo/handlowo/usługowe np. stację paliw, usługi rzemiosła, bazę transportową, składy, magazyny, stację diagnostyczną, obiekty noclegowe itp. Dostępne media bezpośrednio przy działce to prąd i woda. Oferta dotyczy działki nr 4. To bardzo atrakcyjna oferta pod względem lokalizacji, ceny i dużego wachlarza możliwości zabudowy. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 1 700 000 zł
powierzchnia:
37856 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Polecamy Państwu nieruchomość przeznaczoną pod inwestycję typu: * zabudowa wielorodzinna * zabudowa jednorodzinna. Działka gruntu o powierzchni 3,7856 ha. Położona w Goleniowie, gmina Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie. Działka położona jest w przepięknej okolicy na lekkim wzgórzu z widokiem na niewielkie jeziorka w Goleniowie. W planie zagospodarowania przestrzennego miasta Goleniów nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę wielorodzinną i jednorodzinną. Świetna lokalizacja na wybudowanie osiedla zamkniętego. w niedużej odległości od przedmiotowej działki znajdują się media: * gaz ziemny, * wodociąg miejski, * kanalizacja, * energia elektryczna. Atrakcyjna oferta dla deweloperów i inwestorów. Goleniów jest miastem leżącym na trasie Szczecin - Świnoujście, położonym 35 km od Szczecina i w sąsiedztwie międzynarodowego portu lotniczego Szczecin (Goleniów). Miasto bardzo prężnie rozwija się dzięki znajdującemu się na terenie gminy Goleniów Parkowi Przemysłowemu, co przekłada się na duże zapotrzebowanie na mieszkania dla mieszkańców Goleniowa i osób napływowych. Goleniów ma ponad 22 000 ludności. Miasto jest doskonale położone pod względem komunikacyjnym, leży na skrzyżowaniu najważniejszych szlaków komunikacyjnych województwa zachodniopomorskiego. Drogi rozchodzą się w kierunkach: Berlin - A 6 i S 6, Gdańsk - S 6, Świnoujście - S 3, Zielona Góra, Poznań - S 3. W niewielkiej odległości od Goleniowa znajduje się droga krajowa nr 10 w kierunku na Bydgoszcz. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 109 200 zł
powierzchnia:
1560 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki budowlanej, położonej w miejscowości Żdżary, około 4 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka o pow. 1560 m2 w kształcie kwadratu idealnie nadaje się pod budownictwo jednorodzinne. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz budynki gospodarcze. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY (18.11.2019 r.) o następujących parametrach: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe) - nieprzekraczalna linia zabudowy- w odległości 6 m od drogi wewnętrznej - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy, kąt nachylenia dachu 30-45 stopni - wskaźnik zabudowy- do 13 % - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9,5 m Dostęp do drogi publicznej-pośredni, wjazd na działkę odbywa się poprzez drogę wewnętrzną. UZBROJENIE TERENU: - prąd, - woda, kanalizacja- w drodze publicznej, odległość ok. 60 m. Żdżary wieś sołecka położona w powiecie goleniowskim, ok. 4 km od Goleniowa, na zachód od drogi nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. W trakcie realizacji jest budowa ścieżki rowerowej łączącej Goleniów i Żdżary. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 353 550 zł
powierzchnia:
2357 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,INWESTYCYJNA,USŁUGOWA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą działki na sprzedaż przy ul. Wojska Polskiego w Goleniowie. Działka o pow. 2357 m2 położona jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 111. Droga wojewódzka 111 łączy miejscowość Święta z zachodnią obwodnicą Goleniowa oraz drogami ekspresowymi S3 i S6. Jest także alternatywną trasą nad morze. Dobry dojazd do miejscowości Modrzewie, Żdżary, Łaniewo. W sąsiedztwie działki znajdują się budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi oraz usługi tj. skup palet, komis samochodowy. Teren działki porośnięty jest roślinnością trawiastą oraz częściowo zadrzewiony. Działka nadaje się pod działalność usługową, możliwa jest także zabudowa mieszkaniowa, bądź też działalność rolnicza. Nieruchomość nie posiada wydanej decyzji o warunkach zabudowy, jednak jest możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zainteresowanego klienta. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 5 minut. W miejscowości znajduje się także Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność. MEDIA: - prąd- w drodze publicznej - woda- ujęcie własne - kanalizacja- brak To bardzo atrakcyjna oferta pod względem lokalizacji oraz przeznaczenia działki. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj