Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
JARSZEWKO, 1 576 400 zł
powierzchnia:
56300 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o powierzchni łącznej 5,63 ha. W tym 43155 m2 przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, wolno stojące lub bliźniacze, a 3097 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem realizacji usług nieuciążliwych, 722 m2 terenu zabudowy usługowej. 14 km od terenu jest marina jachtowa i motorowodna z przystanią dla 100 jachtów, molo i plaża. w odległości 10 km od Jeziora Przybiernowskiego z licznymi stanowiskami wędkarskimi. 6 km od Zalewu Szczecińskiego. Dogodny zjazd do Szczecina (67 km), Świnoujścia (45 km) Międzyzdrojów (25 km). Zabudowa mieszkaniowa: max pow. zabudowy 25 %, min. pow. biologicznie czynna 50 %, do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe z dopuszczeniem lukarn i okien połaciowych, wysokość budynku do 9 m, wysokość poziomu gzymsu, okapu do 5,5 m. Nakaz dachów stromych, symetrycznych, dwu - i wielospadowych o kącie nachylenia do 35, 45 %. Pokrycie dachówka ceramiczną, z dopuszczeniem materiałów dachówkopodobnych w kolorze czerwonym, brązowym lub grafitowym. Minimalna powierzchnia działek 700 m2, szer. frontów działek od 20 m. Dla terenu zabudowy mieszkalno - usługowej dopuszcza się usługi nieuciążliwe ( turystyka, gastronomia, wypoczynek, rekreacja, rehabilitacja o pow. do 50 % pow. budynku oraz handlu o pow. do 100 m2. Max. powierzchnia zabudowy do 25 %. Min. pow. biologicznie czynna 50%. Wysokość budynków mieszkalnych do 9 m, do 3 kondygnacji nadziemnych w tym poddasze użytkowe, wys. poziomu gzymsu, okapu do 6,5 m. Podział działek j.w. Na działce o pow. 722 m2 dopuszcza się usługi ogólne, usługi o pow. do 200 m2, gastronomię, z dopuszczeniem lokalizacji mieszkania dla właściciela obiektu. Pow. zabudowy do 35 %, minimalna pow. biologicznie czynna 50 %, do 3 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe, wys. budynku do 9 m, dachy j.w. Dla terenu o pow. 515 m2 przeznaczenie to zieleń parkowa z dopuszczeniem realizacji małej architektury i placu zabaw. Powierzchnia biologicznie czynna min. 80 %. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj