Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
JELEŃCZ, 7 500 000 zł
powierzchnia:
281967 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową składającą się z kliku działek o łącznej powierzchni 28,2 ha pod zabudowę mieszkaniową, rekreacyjną z infrastrukturą turystyczną (nieruchomość stanowi tereny rozwojowe, mieszkaniowe z funkcją towarzyszącą lub uzupełniającą rekreacyjną i usługową). Na terenie powiatu znajduje się pojezierze. Charakterystyczne dla tych terenów są jeziora lobeliowe. Powiat ma charakter rolniczo - leśno - turystyczny. Lasy zajmują ponad połowę powierzchni powiatu. Bardzo atrakcyjne sąsiedztwo - lasy, jeziora, grunty orne z zabudową mieszkaniowo - rekreacyjną i zabudową rozproszoną. Nieruchomość posiada duże możliwości rozwojowe w kierunku turystycznym z uwagi na bliskość dwóch jezior, dużą lesistość, urozmaicony krajobraz, czyste powietrze. Jedna z działek przylega do drogi asfaltowej z dostępem do wszystkich urządzeń infrastruktury technicznej. Pozostałe działki mają możliwość doprowadzenia energii elektrycznej oraz wody. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana. Jest położona ok. 3 km od drogi krajowej. Bezpośredni dojazd drogą powiatową. Zapraszamy do rozmów. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj