Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KĄTY, 83 000 zł
powierzchnia:
1620 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o powierzchni 1620 m2 położona 180 m od ściany lasu. Dla przedmiotowej działki wystąpiono o ustalenie warunków zabudowy. Działka zlokalizowana jest PRZY ALTERNATYWNEJ TRASIE NAD MORZE. Lokalizacja nieruchomości: - usytuowanie nieruchomości: miejscowość Kąty w gminie Goleniów, - przy głównej/alternatywnej drodze nad Morze Bałtyckie, - 9 km do Stepnicy, - 11 km do Goleniowa, - 30 km do Międzyzdrojów, - 49 km do Szczecina -bliskie sąsiedztwo Puszczy Goleniowskiej Kąty to miejscowość zlokalizowana w obrębie Zalewu Szczecińskiego i bogactw lasów Puszczy Goleniowskiej. Bliskość miejscowości położonych nad akwenami wodnymi Zalewu Szczecińskiego jest dużym atutem , bo często stają się atrakcyjne jako alternatywa dla nadmorskich, zatłoczonych kurortów. Typowym przykładem jest kąpielisko i marina w niedaleko położonej Stepnicy charakteryzujące się doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych, jak również rozwinięte zaplecze turystyczne oraz żeglarskie MEDIA *woda-podłączenie do istniejącej sieci wodociągowej znajdującej się przy działce ( w drodze ) *kanalizacja-do czasu wybudowania sieci wodociągowej Krępsko ( ok 600m ) - szczelny zbiornik bezodpływowy * prąd - w działce drogowej Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa tylko po stronie sprzedajacej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj