Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KĘDRZYNO, 110 000 zł
powierzchnia:
6006 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż dwie działki rolne usytuowane obok siebie, zlokalizowana w Kędrzynie k/ Kołobrzegu. Na łączną powierzchnię 6006 m2 składają się 2 działki o powierzchni: działka nr 1 - 3002 m2 działka nr 2 - 3004 m2 Działki niezabudowane. Plan zagospodarowania przestrzennego dla Gminy Siemyśl przestał obowiązywać w dniu 31 grudnia 2003 roku, a w ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu działki oznaczone są jako grunty orne. Media brak. Działki mają kształt prostokąta. Brak ogrodzenia. Dojazd do działek poprzez drogą polną. Kędrzyno, położone przy drodze powiatowej Gościno - Nieżyn - Byszewo - Głąb. Znajduje się tam park krajobrazowy podworski z pocz. XX w. Grodzisko cyplowe, otoczone 3,5-metrowymi wałami, usytuowane około 1 km na północ od miejscowości. W Kędrzynie znajduje się szkoła podstawowa. Odległość od Kołobrzegu to około 13 km, około 16 minut samochodem. Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Kołobrzegiem transportem miejskim. Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj