Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KŁODOWO, 54 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Do sprzedaży 2 działki rekreacyjne, każda o powierzchni nieco ponad 1000 m2 ; nad 17 hektarowym jeziorem, wraz z udziałami w drodze. Osiedle strzeżone całodobowo. Opłata za ochronę 40 groszy za m2. Dobra lokalizacja 40 minut od Szczecina Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zagospodarowany, latarnie i plaża, dodatkowo wiata na ognisko do dyspozycji właścicieli. Aktualnie brak mediów , przewidziana studnia głębinowa, szambo szczelne. Można podpisać umowę z Eneą na dostawę energii. Jezioro ma 17 ha. piękna okolica na wypady rowerowe. przeznaczenie terenu: zabudowa rekreacyjno-letniskowa, wolnostojąca. maksymalna powierzchnia zabudowy 25% powierzchni działki budowlanej; maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne lecz nie więcej niż 9,0 m; obsługa terenu od dróg wewnętrznych Ustalenia dotyczące obsługi inżynieryjnej: zaopatrzenie w wodę, gaz i energię elektryczną oraz odprowadzanie ścieków w oparciu o sieci uzbrojenia w projektowanych drogach wewnętrznych . Do czasu zrealizowania zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, dopuszcza się wyłącznie stosowanie atestowanych, szczelnych zbiorników. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj