Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KALISZ POMORSKI, 32 150 zł
powierzchnia:
1286 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka położona jest w granicach administracyjnych Miasta Kalisz Pomorski przy ul. Koszalińska w odległości 500 m od centrum w cenie 18 zł/m2. Usytuowana jest na wzniesieniu w malowniczo położonej części miasta i w otoczeniu terenów zielonych. Działka przylega bezpośrednio do lasu, a do Jeziora Młyńskiego jest około 250 m. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym dopuszcza się budowę domów jednorodzinnych wolnostojących z funkcją uzupełniającą na lokalizowanie pomieszczeń związanych z miejscem pracy o nieprzekraczalnej powierzchni 30%pow. całkowitej lokalu mieszkalnego. Obecnie Gmina będzie uzbrajać teren w media, planowany termin ukończenia prac do 2018 r. Kalisz Pomorski, to jedno z najładniejszych, zadbanych i dofinansowanych miasteczek powiatu drawskiego. Położone atrakcyjnie przy trasie E-10 Szczecin - Bydgoszcz w południowej części województwa zachodniopomorskiego. Do Szczecina jest około 100 km, do Koszalina 124 km, do Poznania 175 km, do Kołbaskowa 150 km, do Berlina 350 km, a do Amsterdamu 1000 km. Miasto położone jest malowniczo nad rzeką Drawicą i czterema jeziorami: Bobrowo Wielkie (największe o pow. 24,9 ha), Bobrowo Małe, Młyńskie i Lasek. Dużym atutem miejscowości jest brak uciążliwego przemysłu i czyste ekologiczne środowisko. W mieście znajdują się dwie szkoły podstawowe, gimnazjum publiczne, Zespół Szkół Ponad gimnazjalnych, prywatna ponad Licealna Szkoła Zawodowa, Filia Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska, nowe Przedszkole Miejskie, Ośrodek Zdrowia z Pogotowiem Ratunkowym, Bank Spółdzielczy, nowa Hala sportowa, Stadion miejski z dwoma boiskami do gry w piłkę nożną, korty tenisowe, boisko do gry w piłkę koszykową i siatkową oraz działa wiele sklepów z różnych branż. W centrum miasta znajduje się pięknie odrestaurowany zamek Wedlów, który stanowi centrum kulturalne miasta. Władze miasta są bardzo przyjazne dla nowych inwestorów. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj