Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŁOWO, 850 000 zł
powierzchnia:
105000 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 10,5 ha w Kołowie pod Szczecinem w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej, ok. 400 m od zabudowań - aktualnie wykorzystywana rolniczo. Media woda, prąd i kanalizacja w drodze. 8,10 zł /m2. Położenie działki: 5 km do pola golfowego i jeziora w Binowie, 7 km od Szczecina, 20 km od centrum, 45 km lotnisko Goleniów. Z uwagi na położenie, ukształtowanie terenu, bliskość lasów i jezior, działka z idealnym przeznaczeniem jako inwestycja do podziału na mniejsze działki o funkcji rekreacyjnej, inwestycja pod dopłaty, z przeznaczeniem pod budowę agroturystyki, stadniny koni, zabudowę pensjonatową, dom opieki seniorów itp. Działki idealnie nadają się jako baza wypadowa dla wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, amatorów gry w golfa oraz jazdy konnej. Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, działka możliwa do zakupu także przez osobę nie będącą rolnikiem. W ramach transakcji zapewniona jest pomoc w uzyskaniu przez kupującego zgody KOWR (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa) na zakup działki. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj