Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOŚCINO, 215 000 zł
powierzchnia:
968 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Kościno, gmina Dobra. Piękna działka w pobliżu lasu do natychmiastowej zabudowy. W cenie działki projekt funkcjonalnego, niepodpiwniczonego domu parterowego jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni 121 m2 /salon, kuchnia, 4 sypialnie, 2 łazienki , wc, pomieszczenie gospodarcze, garderoba, 2 tarasy/ łącznie z projektem przyłączy. Decyzja pozwolenia na budowę z lipca 2018 roku na budynek wolnostojący wraz z zewnętrznymi instalacjami: woda ze studni własnej, gaz, energia elektryczna, kanalizacja deszczowa do zbiornika bezodpływowego i kanalizacja sanitarna do zbiornika bezodpływowego. Działka ma kształt prostokąta i przylega dłuższym bokiem do drogi gminnej, która będzie w przyszłym roku utwardzona. Skrzynka ZK na działce, gaz zostanie przyłączony we wrześniu 2018 /podpisana umowa z PGNiG/. Działka położona pomiędzy dwoma domami, więc z 3 stron ogrodzona, na froncie ogrodzenie budowlane, grunt przygotowany do budowy /zdjęty humus z całej powierzchni działki, są również wykonane badania geologiczne gruntu/. Położenie działki bardzo atrakcyjne w bardzo bliskiej odległości od ulicy Żubrów i blisko lasu. Polecam. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj