Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOBYLANKA, 280 000 zł
powierzchnia:
1562 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Jeśli szukasz działki do wybudowania swojego wymarzonego domu, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Przepiękna działka budowlana w cichej okolicy, pośród pięknych rezydencji i ekskluzywnych domów. Doskonałe miejsce na dom jednorodzinny dla wymagającego klienta. Umiejscowiona z dala od zgiełku miasta a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Szczecina bądź Stargardu. Powierzchnia działki to 1562m2, kształtem zbliżona do kwadratu. Działka posiada coś czego wielu sąsiadów będzie zazdrościło przyszłemu właścicielowi, jest to bezpośredni dostęp z działki do przepięknego lasu. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość szkoły oraz przedszkola. Dojazd do działki zapewnia droga zbudowana z asfaltu nowej generacji. Nieruchomość przeznaczona do natychmiastowej zabudowy dzięki pełnemu uzbrojeniu: - sieć wodociągowa w110 z przyłączem na działkę - sieć elektroenergetyczna ze skrzynką ZK - sieć gazowa - sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej ks,d 200, ze studnią Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudowę mieszkaniową oraz usługi nieuciążliwe ( Uch.Nr XXIV/148/2000, Rady Gm. w Kobylance z dn. z 5.10.2000r. Dz. Urz. poz. 450 ) - maksymalna wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji ( do 7m wysokości do kalenicy), - dachy dwu lub wielospadowe o kacie nachylenia od 35 st do 45 st. - maksymalna powierzchnia zabudowy 50% powierzchni działki. - dopuszcza się lokalizację ogródków przydomowych oraz budynków gospodarczych i garaży. Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOBYLANKA, 125 450 zł
powierzchnia:
965 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowo - komercyjnej lub mieszkaniowej. Kompleks pięknych działek budowlanych w pobliżu jeziora Miedwie. Podana cena jest cenna butto z VAT co oznacza że kupujący zwolniony jest z podatku PCC-3 (możliwość odliczenia 23% VAT). W pobliżu inne obiekty komercyjne. Powierzchnia działki 965 m2. Dojazd drogą asfaltową. Mozliwość zakupu przylegającej działki o tych samych warunkach zabudowy o powierzchni 2222 m2. Wszystkie media przy kompleksie działek: woda prąd ( 3 fazy) gaz kanalizacja Prąd doprowadzony do granicy każdej działki. W 2019 r. inwestor planuje rozprowadzenie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej do granicy każdej z działek (wydano pozwolenie na budowę). Warunki zabudowy: zabudowa mieszkalno - usługowa dopuszcza się lokalizacje budynku gospodarczego oraz wiat, dwie kondygnacje naziemne , wysokość budynku do 9,0 m szerokość elewacji frotowej od 9 m do 40 m pow zabudowy 45%, w tym dopuszcza się usługi do 50% zabudowy Podana cena jest wartością netto. Sprzedający wystawia fakturę VAT - kupujący zwolniony z PCC-3 Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj