Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOBYLANKA, 290 000 zł
powierzchnia:
1834 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka położona w Kobylance 25 km od centrum Szczecina (około 25 minut jazdy samochodem, ok. 10 minut od Stargardu Szczecińskiego), od jeziora oddzielona jest lasem, przylega do lasu, w pobliżu miejscowości Jęczydół. Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 1834 m2. Składa się z dwóch działek połączonych ze sobą o powierzchniach 1154 m2 i 680 m2. Działka jest w kształcie prostokąta. Możliwość usytuowania domu w sposób umożliwiający nasłonecznienie ogrodu od strony południowej, wjazd na działkę od północy i od południa. Na teren uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i działki są przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne z garażem, teren zabudowany nie może przekraczać 25% powierzchni działki, budynek do dwóch kondygnacji w tym druga jako poddasze użytkowe, max wysokość budynku 7,0 m, dach dwu - lub wielospadowy. Działka bez linii napowietrznych i słupów (na zdjęciu sprzed demontażu), na części mniejszej działki znajduje się rów z wodą. Sprzedaż tylko łącznie. W chwili obecnej woda, gaz, kanalizacja miejska i energia. Użytki Bp-R V kl. 84 m2, Bp-Lz V kl. 461 m2, w-R V kl. 76 m2 w-Lz V kl. 59 m2. Udział w drodze wewnętrznej dodatkowo 1000 zł. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj