Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KONARZEWO, 225 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
 
 
 
 
 
 
Działki o pow. ok. 3000 m2 w gminie Karnice, położone na wzniesieniu na południowy - wschód od Pogorzelicy. Działki znajdują się ok. 2 km o w linii prostej od morza, a od "Sandry" w Pogorzelicy ok. 5 km. Zlokalizowane są między dwoma jeziorami na malowniczym wzniesieniu. Bliskość morza, tych jezior, dobry dojazd do drogi głównej Kołobrzeg - Międzyzdroje czynią je bardzo atrakcyjnymi. Grunt ten znajduje się na wzniesieniu, jest suchy.Jeśli chodzi o media to: woda jest w drodze,linia średniego napięcia ok. 70 m od granicy działek / są mapki wysokościowe/.Wniosek o podłączenie energii elektrycznej został złożony.Droga , prąd i woda mają być jesień 2012 - wiosna 2013/. Dla działek zostanie wykonana oczyszczalnia ścieków /w podanej cenie/. UWAGA!!! Jest możliwość nabycia udziałów w tych działkach czyli można sobie kupić np. 600 czy 700 m2 / x 75,- /. Gdyby ktoś chciał nabyć więcej działek to cena będzie niższa. Gmina wydaje warunki zabudowy bez problemu. W pobliżu już powstają domy. UWAGA !!! Wchodzi w grę również sprzedaż 16 ha tego gruntu, a nawet ponad 30 ha w cenie 20,- / m2 w zależności od inwestycji poczynionych w międzyczasie przez właściciela. Oferta ciekawa dla szukających spokoju po trudach miejskiego zgiełku i plażowania, a także dla dużych, poważnych inwestorów !!! P O L E C A M Y P A Ń S T W A U W A D Z E !!!! Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KONARZEWO, 17 700 000 zł
powierzchnia:
353900 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Konarzewie, gmina Karnice, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 35 ha 39 ar. Rodzaje użytków-RIII b-1.98 ha,RIVa-20.55 ha,dr-RIV a-0.16 ha,RIVb-6.06 ha, dr-RIVb-0.04 ha,RV-4.67 ha,dr-RV-0.07, ŁIV-0.76 ha,ŁV-0.47 ha,N-0.63 ha. Miejscowość Konarzewo umiejscowiona jest w niewielkiej odległości od wybrzeża morskiego, od której oddziela ją pas szerokości 2-3 km. Natomiast ok 3 km od Pogorzelicy, Niechorza-ok. 5 km, Rewala-ok. 10 km, Trzebiatów-11 km, Mrzeżyno-20 km,Kołobrzeg- 39 km, Międzyzdroje-54 km, Kołczewo ( pole golfowe)- 40 km. Niniejsza działka znajduje się w odległości 100 m od kolejki wąskotorowej ( jedna z atrakcji tego rejonu) oraz 1,5 km od linii nabrzeża. Droga prowadzi przez las. Z uwagi na atrakcyjne położenie geograficzne gmina Karnice w niedalekiej przyszłości będzie odgrywać znaczną rolę na mapie ekonomicznej województwa, w zakresie rozwoju turystyki. Dla niniejszego terenu powstała koncepcja budowy ekskluzywnego osiedla w stylu wiejskich rezydencji pod nazwą " Słoneczna Dolina". Dodatkową atrakcją, poza bliskością do morza jest bliskość do Rezerwatu Ptaków Liwia Łuża , który został utworzony w 1914 r. W rezerwacie zamieszkuje wiele ciekawych gatunków ptaków gniazdujących na rozlewiskach jeziora Liwii Łużej. Koncepcja obejmuje powstanie kompleksu około 400 do 600 rezydencji z pełnym zapleczem gastronomiczno-usługowym. Projektowane domy o wysokości półtorej kondygnacji, powstawać mają na działkach od 1000 lub 1500 m2, o pow. mieszkalnej 120 i 150 m2, wyposażone w zależności od potrzeb i wymagań. Dachy czterospadowe kryte strzechą , łupkiem lub dachówką ceramiczną, wysokie okna,całość budynku wykończona drewnem szlachetnym lub kamieniem naturalnym ma zapewnić klientą wysoki komfort. Również projektuje się ciekawe zranżacje ogrodów otaczających rezydencje. Poza niniejszą działką o powierzchni 35 ha 39 ar można nabyć działkę współgraniczącą o pow. 3 ha 9739 m2, co łącznie da pow.39. 3639 ha. Jest możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni terenu, zgodnie z propozycją zainteresowanego. Cena ofertowa niniejszej nieruchomości gruntowej jest do negocjacji. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj