Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOPAŃ, 640 000 zł
powierzchnia:
10007 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o pow. 1,007 ha z wydaną decyzją ostateczną przed 30.04.2016 r. o warunkach zabudowy na budowę ośrodka agroturystycznego nad jeziorem Kopań, 450 m od morza, w miejscowości Kopań koło Darłowa. Na działce zaplanowano budowę pensjonatu oraz 10 domków rekreacyjnych. Wymiary działki 33 m na 300 m. Pensjonat o pow. całkowitej 286 m2, pow. użytkowej 138,3 m2 jako budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z garażem. Na parterze sień, hall prowadzący do pokoju dziennego i kuchni, ogród zimowy, spiżarnia, WC, kotłownia z pralnią. Na poddaszu 4 pokoje, łazienka oraz garderoba. Domki rekreacyjne - każdy o pow. całkowitej 47,05 m2, użytkowej 36,68 m2 jako budynki wolno stojące, parterowe bez podpiwniczenia z zaprojektowanym pokojem dziennym z aneksami: wejściowym i kuchennym, sypialnią i łazienką. Dojazd do działki drogą asfaltową. W chwili obecnej na działce jest prąd budowlany oraz woda, co umożliwia niezwłoczne prowadzenie inwestycji. Obecne rozwiązanie przewiduje szamba ekologiczne, ale jest możliwość poprowadzenia kanalizacji. W decyzji o warunkach zabudowy wielkość pow. zabudowy w stosunku do pow. działki 5%, szer. elewacji frontowej dla zabudowy mieszkalnej 12 m, dla zabudowy agroturystycznej 7 m. Geometria dachu: dachy wielospadowe, strome, max wys. do kalenicy dla zabudowy mieszkaniowej 10 m, dla zabudowy agroturystycznej do 6 m, wys. zabudowy do 2 kondygnacji (piętro jako poddasze użytkowe w dachu stromym). Charakter zabudowy - obiekty wolno stojące z zastosowaniem materiałów budowlanych nawiązujących do istniejącej zabudowy. Wszystkie obiekty planowane zlokalizowane będą w odległości min. 100 m od brzegu jez. Kopań, zostanie zachowane ukształtowanie terenu. Kopań jest malowniczo położoną miejscowością na morenowym wzniesieniu z daleko sięgającą perspektywą widokową na jezioro Kopań oraz Morze Bałtyckie. Wieś charakteryzuje budownictwo zagrodowe z XVIII/XIX w. które powoli zanika na koszt nowo powstających domków. Do morza prowadzą dwie drogi, które można spokojnie pokonać spacerkiem, rowerem lub samochodem. Plaża szeroka, piaszczysta oraz nie przeludniona. Jezioro świetne do windsurfingu, pływania żaglówka oraz zwykłą łódką tak jak i do łowienia ryb. W miejscowości znajduje się stadnina koni. Okolica idealna do pieszych i rowerowych wycieczek po licznych szlakach turystycznych. Rozległe obszary leśne i brak większych zakładów przemysłowych jest gwarancją czystego powietrza, a nad morzem - jodu. Cena 640000 zł plus VAT. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj