Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KOSTRZYN NAD ODRĄ, 600 000 zł
powierzchnia:
9220 m2
 
 
 
 
 
 
OKAZJA!!! Polecamy działkę położoną w Kostrzynie nad Odrą w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Stefie Ekonomicznej. Działka o powierzchni 9220 m2. Działka nie jest zabudowana. W sąsiedztwie są już zabudowania firm polskich i zagranicznych. Uzbrojenie w drodze: Energia elektryczna 3x15kV, woda, gaz- możliwość rozbudowy infrastruktury według potrzeb inwestora. Ścieki sanitarne i deszczowe- możliwość negocjacji cen w zależności od zapotrzebowania. Telekomunikacja: ISDN, DSL, GSM. Droga dojazdowa: droga wojewódzka nr 132 ( Kostrzyn-Gorzów Wlkp.), droga krajowa nr 31 ( Kostrzyn- Szczecin), port rzeczny na rzece Warta, możliwość wybudowania bocznicy kolejowej. Teren jest płaski, brak ryzyka powodzi: 2 km od rzeki i 15,5 m nad poziomem rzeki. Wymagania dotyczące budowy: 95% zabudowy terenu, 5% zieleni; max wysokość 25 m, odległość od granicy działki. Odległości: do centrum miasta 3 km; autostrada - 40 km; granica z Niemcami- 7 km; granica z Czechami - 240 km; Gorzów Wlkp. - 48km; Poznań - 175 km. Teren K-S SSE jest przeznaczony pod produkcję, magazynowanie, biura. Cena 60.00,00 zł + 23% VAT ( 738.000,00 zł brutto). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj