Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 50 370 zł
powierzchnia:
1679 m2
 
 
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę proponowanej do wydzielenia działki o pow. ok. 1679 m2, położonej w miejscowości Krępsko, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Dla działki właściciel złożył wniosek o uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, co pozwoli na ewentualne wydzielenie działki pod konkretnego klienta. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażami, zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), wskaźnik zabudowy 15%, kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, dostęp do dogi publicznej - bezpośredni. UZBROJENIE TERENU: * wodociąg - znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce, * kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, * prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi atutami miejscowości to: bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, szkoła podstawowa położenie na skraju puszczy goleniowskiej dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. Zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 147 000 zł
powierzchnia:
4200 m2
 
 
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę proponowanej do wydzielenia działki o pow. ok. 4200 m2, położonej w miejscowości Krępsko, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Dla działki przed podziałem zostały uzyskane warunki zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY przed podziałem: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażami, zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), wskaźnik zabudowy 15%, kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, dostęp do dogi publicznej - bezpośredni. UZBROJENIE TERENU: * wodociąg - znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce, * kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, * prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi atutami miejscowości to: bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, szkoła podstawowa położenie na skraju puszczy goleniowskiej dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. Zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 49 500 zł
powierzchnia:
1500 m2
 
 
 
 
 
 
CENA OBNIŻONA O 10.500,00 ZŁ !!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki o pow. ok. 1500 m2, położonej w miejscowości Krępsko, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Dla działki przed podziałem zostały uzyskane warunki zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY PRZED PODZIAŁEM: - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażami, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy 15%, - kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do dogi publicznej - bezpośredni. UZBROJENIE TERENU: * wodociąg - znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce, * kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, * prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi atutami miejscowości to: bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, szkoła podstawowa położenie na skraju puszczy goleniowskiej dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. Zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 187 390 zł
powierzchnia:
5354 m2
 
 
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki o pow. 5354 m2, położonej w miejscowości Krępsko, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Dla działki właściciel złożył wniosek o uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, co pozwoli na ewentualne wydzielenie działki pod konkretnego klienta. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażami, zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), wskaźnik zabudowy 15%, kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, dostęp do dogi publicznej - bezpośredni. UZBROJENIE TERENU: * wodociąg - znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce, * kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, * prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi atutami miejscowości to: bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, szkoła podstawowa położenie na skraju puszczy goleniowskiej dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. Zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj