Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 184 085 zł
powierzchnia:
3347 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Pięknie położone działki w przepięknym zagajniku w cichym i spokojnym miejscu . Ofertę mogą stanowić 3 działki o powierzchniach 1185 m2 1166 m2 3347 m2 razem 5698 m2 które tworzą trzy regularne prostokąty( w całości prostokąt bliski kwadratowi) i mogą być atrakcyjne jako jedna całość dla inwestora który docenia przestrzeń i swobodę. Można je nabyć osobno oczywiście i pomyśleć o zalecie niewielkiej działki która również jest cudownie położona w otoczeniu lasu sosnowego . Można tam stworzyć enklawę dla rodziny . Położenie działki w sosnowym zagajniku ,bliskość drogi twardej i jednocześnie trzecia linia zabudowy dająca ciszę spokój i mozliwość obcowania z przyrodą na wyciągnięcie ręki. Dom który zostanie tu wybudowany będzie osłonięty od sąsiadów i drogi przez drzewa dając intymność i komfort delikatnego zacienienia. Działka połozona jest 43 km od centrum Szczecina ,36 km od osiedla Słoneczne oraz 10 km od Goleniowa w miejscowości przy alternatywnej trasie nad morze. W miejscowości znajdziemy sklep spożywczy oraz szkołę i kościół. Dla dziełek zostały wydane warunki zabudowy: -teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej-budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukurą techniczną. -zabudowa wolnostojąca ,max dwukondygnacyjna(parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe) -wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej -min 50% -maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy -max =8,5m -powierzchnia zabudowy 10%. -przewidziana geometria dachu: dach wielospadowy kąt nachylenia 30-45 stopni. -media woda w drodze asfaltowej około 140m kanalizacja -szambo lub oczyszczalnia ekologiczna prąd - zapewnienie Enea o możliwości przyłączenia do sieci elektrycznej Na działce przeważa gleba piaskowa, leśna co daje efekt szybkiego wchłaniania opadów deszczu . Dojazd do dzaiałki z drogi asfaltowej drogą polną (twarda)około 120 m . Serdecznie zapraszam na prezentację . To miejsce trzeba zobaczyć . POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 61 925 zł
powierzchnia:
2477 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
DZIAŁKI NIEOPODAL LASU ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DZIAŁEK BUDOWLANYCH położonych w miejscowości 10 km od Goleniowa, przy drodze krajowej 112. Przedmiotowa nieruchomość to działka o pow. 2477 m2, która może być przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z racji wydanych WARUNKÓW ZABUDOWY. Dostęp do drogi publicznej pośredni, poprzez drogę wewnętrzną. Do ceny doliczony jest udział w drodze wewnętrznej. Dla działki została przyznana decyzja o warunkach zabudowy (09.2019) o następujących parametrach: - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem wraz z infrastrukturą techniczną, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 9,5%, - kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - obowiązująca linia zabudowy- nieprzekraczalna linia zabudowy 6 m - szerokość elewacji frontowej- 12 m z tolerancją do 20 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9,00 m. MEDIA: - wodociąg - ok. 100 m od działki, przy ul. Leśnej - kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe - prąd - przy ulicy Leśnej Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko rzeczki Krępki. W miejscowości funkcjonuje szkoła podstawowa, sklep. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z miastami. Położenie na skraju puszczy goleniowskiej sprawia, że mamy kontakt z naturą na wyciągnięcie ręki. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 90 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,ROLNA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ położonej w miejscowości Krępsko gm. Goleniów. Miejscowość Krępsko położona jest w odległości 10 km od Goleniowa, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Działka o pow. 3000 m2, z możliwością podziału na dwie działki o pow. 1500 m2 każda. W bliskim sąsiedztwie działki zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa budynki jednorodzinne mieszkalne. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - rodzaj inwestycji- teren zabudowy mieszkaniowej- budowa 2 budynków jednorodzinnych, - obowiązująca linia zabudowy- 15 m od granicy działki drogowej- ul. Lipowa, - wskaźnik zabudowy do 15%, - kąt nachylenia dachu 30-45 stopni. MEDIA - prąd - w drodze publicznej, przy działce - woda - w drodze publicznej, przy działce - kanalizacja - brak, do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy - gaz-brak Atuty przedmiotowej nieruchomości to dobra lokalizacja - bliskość miast i położenie na skraju puszczy goleniowskiej, możliwość podziału działki, szkoła podstawowa w miejscowości. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 44 000 zł
powierzchnia:
1100 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę DZIAŁKI BUDOWLANEJ położonej w miejscowości Krępsko- 10 km od Goleniowa, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Prezentowana nieruchomość to działka o pow. 1100 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażami, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy 15%, - kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do dogi publicznej - bezpośredni. UZBROJENIE TERENU: * wodociąg - znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce, * kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, * prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi ATUTAMI miejscowości są: - bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, - szkoła podstawowa - położenie na skraju puszczy goleniowskiej dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 75 120 zł
powierzchnia:
1878 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OSTATNIE 3 DZIAŁKI W KOMPLEKSIE!!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości 10 km od Goleniowa, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Prezentowana nieruchomość to działka o pow. ok 1878 m2 położona jest w kompleksie 6 działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Do ceny doliczony jest udział w drodze wewnętrznej. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. PARAMETRY ZABUDOWY: - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem wraz z infrastrukturą techniczną, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 11%, - kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - obowiązująca linia zabudowy- brak - szerokość elewacji frontowej- 9-20 m, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 8,5 m. Dostęp do dogi publicznej - pośredni (poprzez drogę wewnętrzną) UZBROJENIE TERENU: - wodociąg - w trakcie realizacji, bezpośrednio przy działce - kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, - prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi atutami miejscowości są: - bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, - szkoła podstawowa, - położenie na skraju puszczy goleniowskiej, dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRĘPSKO, 61 040 zł
powierzchnia:
1526 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OSTATNIE 3 DZIAŁKI W KOMPLEKSIE!!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości 10 km od Goleniowa, przy drodze krajowej 112, która stanowi alternatywną trasę nad morze. Prezentowana nieruchomość to działka o pow. 1526 m2 położona jest w kompleksie 6 działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Do ceny działki został doliczony udział w działce drogowej. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. PARAMETRY ZABUDOWY: - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem wraz z infrastrukturą techniczną, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 13%, - kąt nachylenie dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - obowiązująca linia zabudowy- 6 m, - szerokość elewacji frontowej- 10-20 m, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 8,5 m. Dostęp do dogi publicznej - pośredni (poprzez drogę wewnętrzną) UZBROJENIE TERENU: - wodociąg - w trakcie realizacji, bezpośrednio przy działce, - kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelne zbiorniki bezodpływowe, - prąd - przy działce. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dużymi atutami miejscowości są: - bardzo dobra komunikacja z większymi miastami, - szkoła podstawowa, - położenie na skraju puszczy goleniowskiej, dzięki czemu znajduje się tu wiele gatunków drzew i krzewów. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj