Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LIPNIK, 175 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
!!! Aż 30% powierzchni zabudowy !!! W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka budowlana z lokalizowana tuż pod Stargardem w miejscowości Lipnik. Szybki dojazd do centrum Stargardu zajmie nam około 5 min, natomiast do centrum Szczecina około 25 min. Działka zlokalizowana na płaskim terenie w kształcie prostokąta 20x50 m2. Dojazd drogą gminną asfaltową, potem drogą utwardzoną. !!! Aż 30% powierzchni zabudowy !!! Nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia nam odgórne warunki zabudowy. W pobliżu pobudowane nowe domy jednorodzinne. Lokalizacja wręcz idealna dla młodych osób lub rodzin. W najbliższej okolicy przedszkole oraz żłobek. Sklepiki osiedlowe, lub większe typu TESCO w obrębie 5 min samochodem. Dostępne media : - prąd - woda - kanalizacja - gaz Aktualne warunki zabudowy z MPZP : - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza. - Maksymalna wysokość zabudowy - 2 kondygnacje - do 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy. - Dachy dwuspadowe o kącie nachylenia połaci głównych 45°. - Maksymalna powierzchnia zabudowy działek - 30 %. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LIPNIK, 1 541 196 zł
powierzchnia:
11048 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1,1 ha. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stargard przeznaczona pod zabudowę hotelową, mieszkaniową jednorodzinną, a także tereny obsługi komunikacji, zabudowę usługową, produkcyjną oraz magazynową. Działka doskonale zlokalizowana, w miejscowości Lipnik, niedaleko zjazdu z drogi S10. Wjazd na działkę wprost z dawnej drogi krajowej nr 10. Dla działki uzyskano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw z pawilonem i myjnią samochodową wraz z zagospodarowaniem terenu, niezbędną infrastrukturą techniczną, uzbrojeniem w media i włączeniem do drogi. Można oczywiście wystąpić o warunki zabudowy dla innej inwestycji zgodnej ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. Możliwość uzbrojenia działki w sieć energetyczną, wodociąg, kanalizację sanitarną i gaz ziemny. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z gruntami niezabudowanymi, przeznaczonymi pod zabudowę mieszkaniową oraz usługowo - produkcyjną. Polecam z uwagi na doskonałą lokalizację i konkurencyjną cenę. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj