Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LISIE POLE, 250 000 zł
powierzchnia:
23000 m2
Rodzaj działki:
SIEDLISKOWA
 
 
 
 
Lisie Pole - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Chojna, położona 60 km od Szczecina godzina jazdy z centrum. Działka położona w pobliżu jeziora Rynickiego, granicząca z modrzewiowym lasem. Możliwość budowy dwóch domów - siedlisk. Dostęp do drogi utwardzonej. Działka położona na zboczu o niewielkim nachyleniu. Południowy stok. Blisko granicy działki uzbrojenie w wodę i prąd. W jeziorze niedaleko działki są leszcze, karpie, liny, płotki. Może stanowić świetną bazę wypadową na weekendowy odpoczynek lub stanowić stałą siedzibę. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych.W sąsiedztwie nowe domy. Wieś zachowała układ owalnicy i jest jedną z większych w okolicy. Po II wojnie światowej wieś nosiła nazwę Chrobryń, a przed wojną Uchtdorf. Neogotycki kościół w Lisim Polu, pochodzący z końca XIX w., posadowiony jest na miejscu wczesnogotyckiej świątyni zniszczonej przez pożar We wsi jest dworzec PKP i PKS. W Lisim Polu znajduje się szkoła podstawowa. We wsi, od 1999, istnieje drużyna piłkarska UKS Chrobry Lisie Pole TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj