Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LUBCZYNA, 133 000 zł
powierzchnia:
1900 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Działka na sprzedaż Lubczyna gm. Goleniów Atrakcyjna działka, położoną w Dolinie Dolnej Odry, nad Jeziorem Dąbie w miejscowości Lubczyna pow. Goleniowski. Okolica idealna na wypoczynek, teren charakteysuje się dużą ilością zieleni, ciszą - świetne miejsce również na cele mieszkaniowe. Działka w kształcie prostokąta (ok. 38m na 48m) o powierzchni 1900 m2, teren płaski, suchy - bliskość jeziora w lini prostej ok. 250 metrów, przy działce woda, prąd. Lubczyna (do 1945 Lübzin) - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów.[1][2] W latach 1945-1954 i 1973-1976 istniała gmina Lubczyna. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego. Położenie nad jeziorem Dąbie w okolicy znajduje się szeroka, piaszczysta strzeżona plaża. Obok znajduje się port jachtowy i przystań. Lubczyna jest bazą sekcji żeglarskiej Goleniowskiego Młodzieżowego Domu Sportu, jest też wypożyczalnia sprzętu pływającego. W okolicy plaży mieści się kilka punktów gastronomicznych i handlowych. Planowana jest organizacja szlaku wodnego Berlin - Szczecin - Bałtyk. W pobliżu sklep, przychodnia lekarska, szkoła. Polecamy i zapraszamy na prezentację. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LUBCZYNA, 58 960 zł
powierzchnia:
1474 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
DZIAŁKA BUDOWLANA ZE SKRZYNKĄ ENERGETYCZNĄ NIEOPODAL JEZIORA DĄBIE Przedmiotem oferty jest jedna z działek zlokalizowanych na nowo powstającym "Osiedlu Lipowym" w Lubczynie. Oferowana działka o pow. 1474 m2 jest 1 z 3 ostatnich już działek i należy do kompleksu zlokalizowanego przy ul. Słonecznej, w odległości ok. 3 km od przystani Marina i publicznej plaży w Lubczynie. Obecnie z Goleniowa do Lubczyny budowana jest ścieżka rowerowa, która podkreśli walory turystyczne tej lokalizacji. Dojazd do oferowanej działki odbywa się przez drogę gminną (9 m szerokości) i szeroką drogę wewnętrzną - oznaczona na mapce. Dla oferowanej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy w 2014 roku dla inwestycji polegającej na budowie BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM. W związku z mapami powodziowymi obszar Lubczyny i Czarnej Łąki oraz tereny nad Jeziorem Dąbie i Zalewem Szczecińskim są terenami zagrożonymi powodzią i od stycznia 2018 roku po zmienianie przepisów należy złożyć wniosek o nową decyzje o warunkach zabudowy, gdyż wcześniej wydana decyzja straciła ważność. MEDIA: - prąd - SKRZYNKA ENERGETYCZNA Z LICZNIKIEM NA DZIAŁCE - wodociąg i kanalizacja sanitarna - podłączenie zgodnie z umową z GWIK, do czasu budowy sieci dopuszcza się ujecie własne i szczelny zbiornik bezodpływowy, obecni inwestorzy rozpoczęli już etap projektowania sieci dla danego terenu. - gaz - planowany w miejscowości, obecnie brak Działka jest położona w cichej i urokliwej okolicy, nieopodal znajduje się ambona myśliwska. Teren prosty i suchy, sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. DOBRA LOKALIZACJA TO GWARANCJA SZYBKIEGO I DOGODNEGO DOJAZDU DO SZCZECINA I GOLENIOWA. Zaletą osiedla jest jego lokalizacja : * do Szczecina (23 km), * do Goleniowa (9 km), * do Goleniowskiego Parku Przemysłowego (7 km). Osiedle położone jest w otoczeniu lasu i pięknej natury. Dodatkową zaletą jest dobry dojazd do Jeziora Dąbie i plaży w Lubczynie - 3 km. Bezpośrednio po drugiej stronie drogi asfaltowej znajduje się bogaty las mieszany. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!! >> TUTAJ MOŻESZ SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LUBCZYNA, 71 500 zł
powierzchnia:
1682 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
DZIAŁKA BUDOWLANA NIEOPODAL JEZIORA DĄBIE Przedmiotem oferty jest jedna z działek zlokalizowanych na nowopowstającym "Osiedlu Lipowym" w Lubczynie. Oferowana działka o pow. 1682 m2 jest 1 z 3 ostatnich już działek i należy do kompleksu zlokalizowanego przy ul. Słonecznej, w odległości ok. 3 km od przystani Marina i publicznej plaży w Lubczynie. Dla oferowanej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy w 2014 roku dla inwestycji polegającej na budowie BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM. W związku z mapami powodziowymi obszar Lubczyny i Czarnej Łąki oraz tereny nad Jeziorem Dąbie i Zalewem Szczecińskim są terenami zagrożonymi powodzią i od stycznia 2018 roku po zmienianie przepisów należy złożyć wniosek o nową decyzje o warunkach zabudowy, gdyż wcześniej wydana decyzja straciła ważność. MEDIA: - prąd - SKRZYNKA ENERGETYCZNA Z LICZNIKIEM przy działce drogowej - wodociąg i kanalizacja sanitarna - podłączenie zgodnie z umową z GWIK, do czasu budowy sieci dopuszcza się ujecie własne i szczelny zbiornik bezodpływowy, obecni inwestorzy rozpoczęli już etap projektowania sieci dla tego terenu. - gaz - planowany w miejscowości, obecnie brak Działka jest położona w cichej i urokliwej okolicy, nieopodal znajduje się ambona myśliwska. Teren prosty i niepodmokły sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. DOBRA LOKALIZACJA TO GWARANCJA SZYBKIEGO I DOGODNEGO DOJAZDU DO SZCZECINA I GOLENIOWA. Zaletą osiedla jest jego lokalizacja: * do Szczecina (23 km), * do Goleniowa (9 km), * do Goleniowskiego Parku Przemysłowego (7 km). Osiedle położone jest w otoczeniu lasu i pięknej natury. Dodatkową zaletą jest dobry dojazd do Jeziora Dąbie i plaży w Lubczynie - 3 km. Bezpośrednio po drugiej stronie drogi asfaltowej znajduje się bogaty las mieszany. OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!! Zainteresowany? - umów się na prezentację. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LUBCZYNA, 59 358 zł
powierzchnia:
1522 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
SZUKASZ działki zdala od Szczecińskiego zgiełku ? Proponuję Ci DZIAŁKĘ o pow. 1522 m2 położoną NAD JEZIOREM DĄBIE w Lubczynie przy ulicy Topolowej. Jest to 1 z 4 działek dostępnych jeszcze w tym kompleksie. Pierwotnie dla wszystkich działek z tego kompleksu były wydane decyzje o warunkach zabudowy, jednakże po podziale oraz z mianie przepisów (styczeń 2018) utraciły one ważność. W związku z mapami powodziowymi obszar Lubczyny i Czarnej Łąki oraz tereny nad Jeziorem Dąbie i Zalewem Szczecińskim są terenami zagrożonymi powodzią i od stycznia 2018 roku po zmienianie przepisów należy złożyć wniosek o nową decyzje o warunkach zabudowy. Decyzja ta jest wymagana by móc wybudować budynek całoroczny lub rekreacyjny. UWAGA! dla tych działek obecni właściciele uzyskali DECYZJE ZWALNIAJĄCĄ Z ZAKAZÓW ZABUDOWY NA TERENACH ZALEWOWYCH wydaną przez RZGW w Szczecinie na BUDYNEK CAŁOROCZNY! Jest to BARDZO DUŻY ATUT tych nieruchomości! Aby rozpocząć budowę domu wystarczy tylko wystąpić o decyzje o warunkach zabudowy na daną działkę. Kupując 1 z 4 dostępnych działek nowy nabywca zakupuje udział w drodze wewnętrznej. Tym samym zobowiązuje się do uzbrojenia kompleksu wraz ze wszystkimi właścicielami w wodociąg i kanalizację. Media obecnie: - prąd - przy drodze gminnej ul. Topolowa - wodociąg i kanalizacja sanitarna - w odległości ok. 160 m, w ul. Plażowej. Lubczyna to niewielka miejscowość położona nad Jeziorem Dąbie, w Dolinie Dolnej Odry. Rozwija się przede wszystkim jako miejscowość turystyczna. W tej miejscowości znajduje się szeroka, piaszczysta plaża, ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Goleniowa, okolic a także Szczecina. Kąpielisko jest strzeżone. Obok plaży znajduje się port jachtowy i przystań - MARINA. Został on zmodernizowany i pogłębiony. Lubczyna jest bazą sekcji żeglarskiej Goleniowskiego Młodzieżowego Domu Sportu. Znajduje się tutaj wypożyczalnia sprzętu pływającego. Położenie działek blisko plaży ok 200 m (od kompleksu) i pobliskich miejscowości daje gwarancje dobrego dojazdu do: * Goleniowa - 15 minut * Szczecina - 35 minut * Międzyzdroje - 56 minut ATRAKCYJNA OFERTA! -> OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!! >>TUTAJ MOŻESZ SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA, TUTAJ MOŻESZ WYBUDOWAĆ SWÓJ DOM!
mapanotatnikzapytaj