Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LUBUŃ, 95 000 zł
powierzchnia:
1219 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
2 Działki w Lubuniu otoczone lasem Działki graniczące bezpośrednio z Parkiem Krajobrazowym Dolina Słupi. Powierzchnia każdej z działek to 1219m2. Wymiary w przybliżeniu 30m x 40m. Prąd i woda w niedalekiej odległości w drodze. Dojazd do działek drogą utwardzoną. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na tym terenie dopuszcza się mieszkalnictwo jednorodzinne i usługi - 34MN/U. Maksymalna powierzchnia zabudowy działki to 30%. Powierzchnia biologicznie czynna - minimalnie 50% powierzchni działki - wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe, dachy budynków strome o kącie nachylenia 25-55 stopni, pokrycie dachowe - dachówka ceramiczna, materiały dachówkopodobne. Działki częściowo zalesione i otulone lasem. Idealne miejsce by zbudować dom sąsiadujący z zielenią, gwarantujący prywatność, zamieszkać lub wpadać w wolnych chwilach. Lokalizacja... Lubuń, miejscowość położona jedynie 16 km na południe od Słupska i 35 od nadmorskiej Ustki. Zjeżdżając z drogi krajowej nr 21 w miejscowości Kwakowo, już po zaledwie kilku minutach znajdziemy się w tej pięknej, spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i dowiedz się więcej. Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania". Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup działki. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj