Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MASZEWO, 90 000 zł
powierzchnia:
1192 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Od dzisiaj cena niższa o 40.000 zł Jeżeli szukasz działki w okolicach Maszewa, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego Działka na granicy Maszewo-Darż Dodatkowo KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA!!! Chcesz znać więcej szczegółów zadzwoń już dziś. Działka o pow. 1192 m2 zlokalizowana przy drodze wyjazdowej z Maszewa na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada dwie drogi dojazdowe, bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Atuty: 1. położenie bezpośrednio przy drodze głównej na granicy miejscowości 2. energia elektryczna, woda w drodze przy działce 3. dobry dojazd: - do Goleniowa - 3,5 km - do Szczecina - 42 km - do Nowogardu - 26 km - do Stargardu - 19 km - nad morze do Dziwnówka 86 km Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy: - budynek mieszkalny jednorodzinny przydomowej oczyszczalni ścieków i zbiornika bezodpływowego wraz z niezbędną infrastrukturą - wskaźnik dla nowej zabudowy 22% - maksymalna wysokość górnych krawędzi elewacji frontowych do okapów głównych połaci dachowych 4m - kąt nachylenia głównych połaci dachowych 25-45 stopni W cenie działki projekt budowlany i zatwierdzone/udzielone pozwolenie na budowę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w siedzibie naszej firmy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj