Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIAŁKA, 750 000 zł
powierzchnia:
30000 m2
 
 
 
 
 
 
Malownicza i duża działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Ińsko w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego, na obszarze Natura 2000 Duża ilość drzew, urodzaj grzybów, bogactwo fauny oraz krystalicznie czyste jezioro Ińsko sprawiają, że miejsce to idealnie nadaje się na wymarzony dom nad jeziorem, siedlisko, agroturystykę bądź dom weselny. Powierzchnia około 30 000 m2 (Geoportal - 29 764 m2) Wymiar około 50 x 680 m Atuty - tylko 25 zł/m2 - malowniczy teren - obszar Natura 2000 - bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Ińsko - I klasa czystości - bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej - grzyborodny las na terenie działki - działki sąsiednie z zabudową mieszkalną co podnosi bezpieczeństwo okolicy - KW pełna własność Media - prąd w drodze przy działce - woda po wykopaniu studni głębinowej - odprowadzanie odpadów płynnych po wykopaniu szamba lub przydomowej oczyszczalni Zagospodarowanie terenu i kształtowanie zabudowy Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem jako teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych z dopuszczeniem Agro i Ekoturystyki. - wysokość zabudowy- do 2 kondygnacji, w tym poddasze - geometria dachów - pochyłe dwu- lub wielospadowe - nachylenie połaci dachowych - 30 do 50 stopni - powierzchnia zabudowy- do 10 % powierzchni działki - powierzchnia biologicznie czynna- min. 70 % powierzchni działki Lokalizacja gm. Ińsko / pow. Stargardzki / woj. Zachodniopomorskie - 3,5 km - Ińsko - 10 km - Chociwel - 40 km - Stargard (dojazd 35 min) - 75 km - Szczecin (dojazd 60 min "Chociwelką") Istnieje możliwość kupienia na atrakcyjnych warunkach sąsiadującej działki o wymiarze ok. 50 m x 680 m. Spełnij marzenia i umów się na prezentacje. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIAŁKA, 500 000 zł
powierzchnia:
20000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Malownicza i duża działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Ińsko w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego, na obszarze Natura 2000 Duża ilość drzew, urodzaj grzybów, bogactwo fauny oraz krystalicznie czyste jezioro Ińsko sprawiają, że miejsce to idealnie nadaje się na wymarzony dom nad jeziorem, siedlisko, agroturystykę bądź dom weselny. Powierzchnia 20 226 m2 Wymiar ok. 30 x 680 m Atuty - tylko 25 zł/m2 - malowniczy teren - obszar Natura 2000 - bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Ińsko - I klasa czystości - bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej - grzyborodny las na terenie działki - działki sąsiednie z zabudową mieszkalną co podnosi bezpieczeństwo okolicy - KW pełna własność Media - prąd w drodze przy działce - woda po wykopaniu studni głębinowej - odprowadzanie odpadów płynnych po wykopaniu szamba lub przydomowej oczyszczalni Zagospodarowanie terenu i kształtowanie zabudowy Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem jako teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych z dopuszczeniem Agro i Ekoturystyki. - wysokość zabudowy- do 2 kondygnacji, w tym poddasze - geometria dachów - pochyłe dwu- lub wielospadowe - nachylenie połaci dachowych - 30 do 50 stopni - powierzchnia zabudowy- do 10 % powierzchni działki - powierzchnia biologicznie czynna- min. 70 % powierzchni działki Lokalizacja gm. Ińsko / pow. Stargardzki / woj. Zachodniopomorskie - 3,5 km - Ińsko - 10 km - Chociwel - 40 km - Stargard (dojazd 35 min) - 75 km - Szczecin (dojazd 60 min "Chociwelką") Istnieje możliwość kupienia na atrakcyjnych warunkach sąsiadującej działki ok. 50 m x 680 m. Spełnij marzenia i umów się na prezentacje. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj