Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIELENKO, 3 200 000 zł
powierzchnia:
14405 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Proponujemy do zakupu atrakcyjną nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Mielenko, gm. Mielno, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie, w skład której wchodzą niezabudowane działki o powierzchni 1.4405 ha i 0.0295 ha. Rodzaje użytków: RIVb-0.4714 ha, ŁIV-0.9075 ha, W-0,0156 ha, LsIV-0,0460 ha. Działka mniejsza oz. jako droga. Wydzielono powierzchnię pod trafo. Działka położona w bliskiej odległości od morza, oddzielona jedynie pasem lasu i wydm. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki oz. symbolem MN 2 e- teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej ekstensywnej. Minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki dla zabudowy mieszkaniowej bliźniaczej-500 m 2, wolno stojącej - 750 m 2, przy czym zalecaną powierzchnię działki określa się na 2000 m 2, mieszkaniowo - usługowej i usługowej - 600 m 2. Maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej do 10 m, 2-wie kondygnacje nadziemne. Działka posiada dostęp do drogi publicznej- gminnej o nawierzchni betonowej. Dla niniejszej działki wydana została Decyzja o warunkach zabudowy w 2011 r. dla budowy zespołu budynków, składającego się z: do trzydziestu budynków wczasowych i do dwudziestu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, budynek obsługi z częścią gastronomiczną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Wielkość zabudowy do 30 %, wysokość zabudowy do 9 m, kat nachylenia połaci dachowych od 30 do 45 %, minimalna powierzchnia działki budowlanej 500 m 2. Działka posiada dostęp do sieci uzbrojenia podziemnego, tzn. sieci wodociągowej, elektroenergetycznej, kanalizacji sanitarnej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szer.-45 , dł.-290m . W rejonie działki zabudowa pensjonatowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Teren płaski, brak linii wysokiego napięcia. Niniejsza nieruchomość gruntowa, to świetna inwestycja pod budowę domów mieszkalnych jednorodzinnych nad morzem. Aktualnie przygotowane jest pozwolenie na budowę . Przygotowana koncepcja zabudowy działki domkami bliźniaczymi letniskowymi. W załączeniu koncepcja zabudowy domkami. W cenie pozwolenie na budowę. Propopnowana cena ofertowa netto plus 23 VAT. Jest do negocjacj. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj