Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIELNO, 140 000 zł
powierzchnia:
840 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OFERTA BEZPOŚREDNIA KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Atrakcyjna działka o powierzchni 840 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mielno, granicząca z pasem brzegowym jeziora Jamno. Świetne walory widokowe. Nieruchomość położona jest ok. 300 metrów od jeziora Jamno oraz 700 metrów od morza (10 minut drogi spacerkiem). W wypisie z rejestru gruntów działka oznaczona jako RIVa. Działka w kształcie prostokąta, porośnięta trawą . W sąsiedztwie rozwijająca się zabudowa domków jednorodzinnych oraz pensjonatów. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego" gminy Mielno działka znajduje sie w obszarze oznaczonym symbolem MU 2 e - tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej ekstensywnej z wyłączeniem zabudowy rekreacji indywidualnej i sezonowej turystycznej bazy noclegowej (kempingów i pól namiotowych). Dojazd: w Mielnie z ulicy Lechitów, na wysokości pensjonatu "Madeleine" skręcamy w ulicę Gałczyńskiego i jedziemy prosto drogą gruntową. Działka znajduje się po lewej stronie drogi pomiędzy dwoma domkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Dostępne media: prąd, wodociag na działce. Opis podany przez Zamawiającego. Lic. zaw. nr 9687 Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj