Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 239 000 zł
powierzchnia:
825 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferujemy na sprzedaż ładną działkę budowlaną, w kształcie prostokąta, o powierzchni 825 m2. Przybliżony wymiar to 37x22. Dojazd częściowo drogą asfaltową, utwardzoną i gruntową. Rejon ul. Zeusa i ul. Prostej. Wjazd od północy, teren z lekkim spadkiem. W bezpośrednim sąsiedztwie powstały już zabudowania - domy jednorodzinne. Uzbrojenie: prąd (skrzynka ZK) na działce; woda i gaz w drodze- bezpośrednio przy działce. Kanalizacja - zbiornik bezodpływowy. Niewątpliwym atutem jest sporządzona opinia geotechniczna gruntu. Teren objęty studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra - " Strefa rozwoju funkcji mieszkalnej jedno - i wielorodzinnej niskiej intensywności z towarzyszącymi usługami komercyjnymi i publicznymi". W przeszłości, dla powyższej nieruchomości gruntowej zostało wydane pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego, wolno stojącego bez podpiwniczenia, z wbudowanym garażem, dach dwuspadowy z lukarnami, wysokość do kalenicy 8m, powierzchnia całkowita 221 m2. Dla osób zainteresowanych możemy udostępnić projekt. Zapraszamy na osobistą weryfikację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj