Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 300 000 zł
powierzchnia:
940 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, przy ul. Lubieszyńskiej, gm. Dobra, powiat policki , o powierzchni 940 m2. Rodzaj użytku- RIV b-940 m2. Działka posiada zapewniony zjazd z drogi krajowej nr 10 (ul. Lubieszyńska), prawo przechodu i przejazdu, w tym samochodami ciężarowymi o nacisku do 8 ton na jedną oś. Działka zlokalizowana w otoczeniu obiektów usługowych, usługowo-magazynowych, handlowych, zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej. Dla niniejszej działki wystąpiono o Decyzję o warunkach zabudowy, dla inwestycji polegającej na budowie budynku usługowo- handlowego wraz i infrastrukturą techniczną - hali o powoierzchni ok 300 m2. Warunki dla zabudowy i zagospodarowania terenu: - usługi, handel, serwis, - powierzchnia zabudowy - ok. 300 m2 - 32 % powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna - min. 30 %. - powierzchnia sprzedażna - 50-60 m2. - dach płaski, jedno lub wielospadowy o kącie nachylenia głównych połaci dachowych do 20 st. - wysokość zabudowy - do 8 m, - wysokość do okapu - do 6 m, - szerokość elewacji frontowej - od 10 m do 25 m, - niezbędna infrastruktura techniczna - studnia wiercona o wydajności 10 dm3/s, zbiornik bezodpływowy na nieczystości ciekłe o powierzchni V=10m3, zewnętrzna instalacja: wodociągowa, kanalizacyjna,deszczowa,gazowa,elektryczna. Miedia, tj sieć elektroenergetyczna wraz ze skrzynka ZK,przy granicy działki, sieć gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna w drodze głównie. Zapewnienie dostawy energi elektrycznej. Oświadczebnie o warunkach przyłączenia do sieci gazowej. Dla działki opracowany został geodezyjny podkład mapowy do projektowania. Opracowana wizualizacja hali o ramie typu BEND. Opracowana opinia hydrogeologiczna okreslająca warunki hydrogeologiczne na działce. W miejscu gdzie ma powstac budynek usługowo-handlowy, poziom wodonośny wystepuje na głębokości od 36 m p.p.t. Wizualizacji hali typu BEND w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą ofertą, z uwagi na dobrą lokalizację w bliskim Mierzynie. Wyjazd na drogę główną nr 10 w kierunku na przejscie graniczne Lubieszyn. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj