Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 259 000 zł
powierzchnia:
1443 m2
 
 
 
 
 
 
Mamy przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1443 m2 w kształcie prostokątnym o wymiarach 22,5m x 65m, ma płaskie ukształtowanie terenu. LOKALIZACJA Działka jest położona w Mierzynie przy ulicy Tarniny (udział w drodze w cenie działki), wjazd od ulicy Czeremchowej, od wschodniej strony świata, żwirową drogą. Szybki dojazd do centrum Szczecina czy do Kołbaskowa. O NIERUCHOMOŚCI Działka ma warunki zabudowy na dom jednorodzinny oraz w zabudowie bliźniaczej. Prąd i gaz jest w pobliżu działki, brak wody i kanalizacji, konieczna będzie studnia głębinowa oraz przydomowa oczyszczalnia lub zbiornik bezodpływowy na nieczystości ciekłe. Nie ma linii wysokiego napięcia, wjazd od strony północno - wschodniej. W najbliższej okolicy są już zabudowania jedno i wielorodzinne. Działka otrzymała następujące warunki zabudowy: - linia zabudowy od granicy drogi dla elewacji frontowych: 6m, - maksymalna powierzchnia zabudowy terenu: 17%, - szerokość elewacji frontowej: 14.5m ÷ 21.5m, - dachy dwuspadowe lub wielospadowe, kąt nachylenia górnych połaci 25 ÷ 45, - wysokość głównych kalenic: 6m ÷ 8.5m, - minimalna powierzchnia biologiczna czynna: 50%. Miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i łono natury. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ I OSOBISTĄ WERYFIKACJĘ OFERTY POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 1 820 000 zł
powierzchnia:
5200 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferuję na sprzedaż działkę położoną w atrakcyjnie położonej części Mierzyna. Dla oferowanej nieruchomości została wydana decyzja dla inwestycji polegającej na budowie dziesięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, jednego budynku mieszkalnego wolnostojącego, jednego budynku gospodarczego. Zaopatrzenie w wodę - 10 studni do poboru wody dla własnych celów w ilości niewiększej niż 5m3 na dobę/studnię; kanalizacja - dziesięć zbiorników bezodpływowych; sieć elektroenergetyczna została doprowadzona. Maksymalna powierzchnia zabudowy - 22 %; szerokość elewacji frontowej ( dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej ) 13-19 m. Dachy dwuspadowe lub wielospadowe, z głównymi kalenicami usytuowanymi równolegle lub prostopadle do frontów działki, kąty nachylenia połaci dachowych 25 st - 45 st. Wysokość głównych kalenic dachów 6,5 m - 9 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku. Realizacja minimum dwóch miejsc postojowych dla każdego lokalu mieszkalnego. Teren inwestycji nie jest objęty ochroną konserwatorską zabytku archeologicznego. Dojazd do działek drogą wewnętrzną, wliczoną w cenę działki. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 2.200 m2. Mimo, że działka położona jest w cichej okolicy i z dala od ruchu miejskiego, dojazd do centrum miasta Szczecina zajmuje kilkanaście minut. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj