Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MOCZKOWO, 290 000 zł
powierzchnia:
75373 m2
Rodzaj działki:
SIEDLISKOWA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka rolna, o powierzchni 7,5 ha, grunty klasy ŁV (ok. 6,9 ha) i RIV (ok. 0,6 ha). Lokalizacja: Moczkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski, województwo zachodniopomorskie. Działka położona w połowie drogi z Barlinka do Rychnowa, oddalona o 4 km od centrum Barlinka. Działka uzbrojona w energię elektryczną skrzynka w miejscu budowy domu, woda z własnej studni głębinowej o głębokości 23 m. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na gospodarstwo zagrodowe obejmujące budowę budynku mieszkalnego, budynków stajni, stodoły i krytej ujeżdżalni koni oraz dwóch budynków gospodarczych wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastruktura techniczną.w trakcie załatwiania pozwolenie na budowę domu i budynku gospodarczego. Działka, choć rolna, ma wszelkie podstawy, aby traktować ją jako inwestycyjną. Idealna zarówno pod agroturystykę jak i typowe gospodarstwo rolne. Działka pięknie położona, posiada niezwykłe ukształtowanie terenu, jest oddalona o 1,7 km w linii prostej od Jeziora Barlineckiego. Zapraszamy na zakupy TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj