Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MODRZEWIE, 267 902 zł
powierzchnia:
9238 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Oferta dla osób pragnących ciszę i spokój , budowa domu pod lasem w sąsiedztwie rzeki Iny lub wykorzystując bliskość parku przemysłowego w Łozienicy możliwość umiejscowienia swojego biznesu, np bazy transportowej OFERTA BEZPOŚREDNIA, KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI STRONA SPRZEDAJĄCA Oferujemy działkę w miejscowości Modrzewie, Gmina Goleniów, lokalizacja bardzo atrakcyjna za względu na położenie ale również na sąsiedztwo natury-działka graniczy bezpośrednio z lasem, a rzeka Ina oddalona jest tylko o kilkaset metrów. Istnieje możliwość zakupu drugiej działki 1047/13 znajdującej się po przeciwnej stronie drogi o powierzchni 1457 m2 w cenie 29 zł/m2 Przy drodze poprowadzone zostały media (gaz). Działka za względu na położenie posiada bardzo szerokie możliwości przy sposobie jej wykorzystania. Działka znajduje się w bliskiej odległości od Parku przemysłowego w Łozienicy -około 4km Właściciel działek w 02.07.2019 r. wystąpił z wnioskiem o wydanie warunków zabudowy. Dodatkowy atut to możliwość zakupu gruntu po obu stronach drogi. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MODRZEWIE, 299 900 zł
powierzchnia:
5091 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
DZIAŁKA ZWOLNIONA Z PRZEPISÓW USTAWY O KSZTAŁTOWANIU USTROJU ROLNEGO - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ "NIEROLNIKA" Na sprzedaż działka w spokojnej, malowniczej okolicy w miejscowości Modrzewie, 6 km od Goleniowa. Działka o pow. 5091 m2 posiada decyzję o warunkach zabudowy. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna. Idealna oferta pod inwestycję, doskonałe miejsce pod budowę nowego osiedla domów jednorodzinnych na sprzedaż. Dojazd do działki bezpośredni - drogą gminną. PARAMETRY ZABUDOWY: - rodzaj inwestycji- budynek mieszkalny jednorodzinny - obowiązująca linia zabudowy- 6,00 m od granicy pasa drogowego - wskaźnik zabudowy- do 8,67 % - szerokość elewacji frontowej- od 13,67 m z tolerancją do 20% - dach wielospadowy, kąt nachylenia 35*-45* - wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 8,5 m UZBROJENIE TERENU: - wodociąg - w drodze gminnej, w odległości ok. 270 m, - kanalizacja - do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej - szczelny zbiornik bezodpływowy, - prąd - w drodze gminnej, - gaz - brak. Niedaleko działki znajduje się las - wymarzone miejsce do spacerów. W miejscowości znajdują się gospodarstwa rolne, stadnina koni, zajazd i restauracja. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 113 Goleniów - Święta, nad rzeką Iną, na skraju Doliny Dolnej Odry i Puszczy Goleniowskiej. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj