Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MOTANIEC, 80 000 zł
powierzchnia:
711 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
WIOSENNE FIRST MINUTE !!! OBNIŻKA CENY - TERAZ 80.000 zł za działkę budowlaną z wyjazdem z drogi asfaltowej !!! PEŁNE UZBROJENIE !!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Motaniec. Położona w centrum miejscowości, w pierwszej linii zabudowy, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Działka o pow. 711 m2, kształcie prostokąta, z wjazdem od strony północno-wschodniej. Przewidziane parametry zabudowy: - wskaźnik zabudowy do 20% - szerokość frontu budynku - 10,0 m - 13,0 m - wysokość budynku do 8,5 m - kąt nachylenia dachu - 40*- 45* - obowiązująca linia zabudowy od drogi asfaltowej - 8,5 m - nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi wewnętrznej - 4 m MEDIA w drodze asfaltowej znajduje się - woda, prąd, gaz. W zakresie odprowadzania ścieków - szambo lub przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków. Motaniec położony jest w odległości 13 km od Stargardu, 25 km do centrum Szczecina. Polecamy ze względu na lokalizację. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MOTANIEC, 91 000 zł
powierzchnia:
1400 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Motaniec. Położona w centrum miejscowości, pośród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2 w kształcie prostokąta, z wjazdem od strony południowo-wschodniej. Dla działki zostanie złożony wniosek wydanie decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Przewidywane parametry zabudowy: - wskaźnik zabudowy do 20% - szerokość frontu budynku - 10,0 m - 13,0 m - wysokość budynku do 8,5 m - kąt nachylenia dachu - 40*- 45* - obowiązująca linia zabudowy od drogi asfaltowej - 8,5 m - nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi wewnętrznej - 4 m MEDIA sieć energetyczna, gaz, sieć wodociągowa znajduje się w drodze asfaltowej, ok. 80 m. W zakresie odprowadzania ścieków - szambo lub przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków. Motaniec położony jest w odległości 13 km od Stargardu, 25 km do centrum Szczecina. Polecamy ze względu na lokalizację oraz możliwości podziału. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MOTANIEC, 65 000 zł
powierzchnia:
1003 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Motaniec. Położona w centrum miejscowości, pod samym lasem, pośród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1003 m2 w kształcie prostokąta, z wjazdem od strony północno-wschodniej. Dla działki w 2017 r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Parametry zabudowy: - wskaźnik zabudowy do 20% - szerokość frontu budynku - 10,0 m - 13,0 m - wysokość budynku do 8,5 m - kąt nachylenia dachu - 40*- 45* - obowiązująca linia zabudowy od drogi asfaltowej - 8,5 m - nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi wewnętrznej - 4 m MEDIA W drodze gminnej znajduje się sieć energetyczna, gaz i woda. W zakresie odprowadzania ścieków - szambo lub przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków. Motaniec to cicha i spokojna miejscowość położona jest w odległości 13 km od Stargardu i 25 km do centrum Szczecina. Polecamy ze względu na lokalizację. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MOTANIEC, 234 000 zł
powierzchnia:
3600 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Przedmiotem oferty znajdującej się w kompleksie działek pojedyncza działka o powierzchni. Przedmiotem oferty znajdującej się w kompleksie działek działki o powierzchni od 3600m2, 7200m/2 do 15 000m2. Logistycznie położenie działki w połowie drogi między Szczecinem a Stargardem Szczecińskim, przy trasie krajowej nr 10, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Kobylanki i Morzyczyna. Teren pod inwestycję z przeznaczeniem pod halę magazynową, produkcyjną z częścią biurową. Powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki, wysokość zabudowy do 2 kondygnacji- 7m od poziomu terenu do szczytu dachu. Podciągnięcia mediów są w cenie zakupu i będę dostosowane do potrzeb nabywcy. Dostęp komunikacyjny- dojazd do terenu inwestycji z publicznej drogi gminnej ul. Szczecińska-dz. nr 42 przez teren działki 45/5, droga zostanie wybudowana do inwestycji przez sprzedających. Zaopatrzenie w energię elektryczną na warunkach przyłączenia do sieci elektroenergetycznej wydanej przez ENEA Operator moc przyłączeniowa 12kW na napięciu 0,4kV, zaopatrzenie w wodę an warunkach przyłączenia do sieci wodociągowej wydanej przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp.z.o.o., odprowadzenie ścieków do zbiornika szczelnego lub ekologicznej oczyszczalni ścieków zlokalizowanej w granicach działki. Doprowadzenie drogi utwardzonej asfaltowej jest również w cenie i należy pod wykonanie sprzedającego. Teren z ogromnym potencjałem ze względu na rozwijające się przedsiębiorstwa w pobliżu lokalizacji oraz nowych inwestycji. Zwieńczeniem tej oferty jest atrakcyjna cena 65zł/m2 netto.. Gorąco polecamy i zachęcamy do kontaktu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj