Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MYŚLIBÓRZ, 155 000 zł
powierzchnia:
1927 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlana położona w uroczym miejscu nad jeziorem Myśliborskim. Działka w pełni uzbrojona w media: przyłącze wody miejskiej oraz energii elektrycznej na działce, kanalizacja-wybudowanie szamba. Przeznaczenie terenu zapisano w Uchwale Rady Miejskiej w Myśliborzu z września 2013 r., w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Myśliborzu. W uchwalonym planie teren ten jest oznaczony jako MN, tzn. jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną/usługi w tym usługi publiczne. Grunty te są zwolnione z opłaty za wyłączenie z użytkowania rolniczego, gdyż znajdują się na terenie miasta. Jezioro o powierzchni około 630 ha. Świetne warunki do czynnego wypoczynku, m. in. można uprawiać żeglarstwo, można używać łodzie motorowe. W Myśliborzu działa przystań jachtowa "SZKUNER". Między jeziorem a działkami jest wydzielony pas lasu, który w planie przestrzennym zapisano jako ogólnodostępny ciąg spacerowo-leśny. Odległość od Szczecina około 75 km. Zapraszam na prezentacje. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj