Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
NIEŻYN, 650 000 zł
powierzchnia:
10499 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Oferujemy bardzo piękny teren z dużą przestrzenią do zagospodarowania na trzech działkach rolnych. Działki rolne z domem do remontu z roku 1939 oraz z budynkami gospodarczymi w Nieżynie gm. Siemyśl. Dom do generalnego remontu, zdrowe mury, oryginalna architektura - duży potencjał aranżacyjny. W domu łazienka z wszystkimi przyłączami, kuchnia,5 pokoi, poddasze(niezagospodarowane), kominek. Łączna powierzchnia działek 10499 m2: działka 1 - 2501 m2 - działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z infrastrukturą działka 2 - 2999 m2 - działka rolna działka 3 - 4999 m2 - z domem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, murowanym o powierzchni 152 m2, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, przedpokój, poddasze; stodoła ok. 250 m2 z przybudówką; obora ok. 500 m2; z pozwoleniem na rozbudowę. Wszystkie budynki gospodarcze posiadają zdrowe mury (cegła). Przy domu - studnia z pitną wodą, możliwa do eksploatacji (obecnie nie użytkowana). Na działce drzewa owocowe, krzewy. Dojazd do gospodarstwa - od głównej drogi asfaltowej, następnie ok.500 m kostką brukową. Media: prąd, woda, kanalizacja - jest gaz - brak ogrzewanie - węglowe Podatek od nieruchomości 291 zł/rok. Działki mają kształt prostokąta. Ogrodzone siatką. W Nieżynie znajdują się liczne stawy, wykorzystywane w celach agroturystycznych (m.in. wędkarstwo) oraz stadnina koni. Nieżyn położony w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Siemyśl. Nieżyn leży przy skrzyżowaniu dróg powiatowych Rościęcino - Rzesznikowo oraz Gościno - Byszewo. Leży ok. 15 km na południe od Kołobrzegu, ok. 3 km na północ od Siemyśla, ok. 7 km na zachód od Gościna i ok. 5 km na wschód od Byszewa. Połączenie autobusowe z Kołobrzegiem jest obsługiwane przez kilku przewoźników. Przez Nieżyn przebiegają również linie autobusowe do Rymania, Szczecina i Gościna. Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj