Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
NIEKŁONICE, 89 000 zł
powierzchnia:
1214 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Polecamy do sprzedaży działkę o pow. 1214 m2 położoną na skraju dużego nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w Niekłonicach , gmina Świeszyno , powiat Koszalin, w pobliżu ul. Jagodowej i Truskawkowej. Niekłonice to miejscowość położona tuż za granicami administracyjnymi Koszalina , która dzięki intensywnej nowej zabudowie jednorodzinnej oraz dobrej komunikacji do Koszalina staje się naturalną "sypialnią " Koszalina. Aktualnie działka ma status działki rolnej - łąki ( klasy gruntu: RV-0,0016 ha; ŁIV- 0,1147 ha; W-ŁIV- 0,0052 ha) , jednak położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych , dzięki czemu na w/w działkę będzie można uzyskać warunki zabudowy (obecny właściciel gromadzi obecnie niezbędne dokumenty ( zapewnienie dostaw mediów) do wystąpienia z wnioskiem o wydanie warunków zabudowy . Dostęp do drogi gminnej ( ul. Jagodowa) zapewniony jest poprzez udział 2/18 w działce 238/13 stanowiącej drogę wewnętrzną , który to udział będzie sprzedawany łącznie z przedmiotową działką. Ekspozycja działki płn-wschód ( wjazd na działkę i front budynku) -płd- zach. (ogród) . Wzdłuż południowo zachodniej granicy działki przebiega rów melioracyjny z wodą , który zajmuje na działce pow. 52 m2 , z tego względu zabudowa w tej części działki będzie niemożliwa. Prawdopodobne warunki zabudowy możliwe do uzyskania na w/w działkę będą zbliżone do warunków już wydanych przez Gminę na działki sąsiadujące , a które określają : - dopuszczalną powierzchnię zabudowy - 20 %, - wysokość zabudowy do 9 m, - dach dwu lub wielospadowy - kąt nachylenia połaci od 25 do 45 stopni., - powierzchnia biologicznie czynna min.50 % pow. działki , - prąd i gaz - na podstawie wydanych warunków wydanych przez zarządcę sieci od sieci przebiegających w ulicy Jagodowej, - woda - z indywidualnego ujęcia wody, - odprowadzenie ścieków - do zbiornika bezodpływowego lub biologicznej oczyszczalni ścieków. Cena działki uwzględnia jej aktualny stan faktyczny i jest do rozsądnej negocjacji !!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj