Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
OLCHOWO, 314 989 zł
powierzchnia:
20999 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Działka o powierzchni 20 999 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora Kościuszkowskiego położona w Olchowie, gmina Nowogard, województwo zachodniopomorskie z bardzo dobrym dojazdem drogą S6. Działka idealna na usługi turystyczne z uwagi na przepiękne położenie oraz istniejący Plan Zagospodarowania Przestrzennego z następującym zapisem: 1) Tereny przeznaczone pod zabudowę usług turystycznych (zabudowę rekreacji zbiorowej lub indywidualnej). 2) Dopuszcza się lokalizację wbudowanych, uzupełniających usług - z wyłączeniem rodzajów przedsięwzięć, dla których obowiązek sporządzenia raportu oddziaływania na środowisko jest wymagany bądź może być wymagany oraz pod warunkiem, że powierzchnia użytkowa tych usług nie przekroczy 20 % powierzchni funkcji rekreacji zbiorowej lub indywidualnej. 3) Dopuszcza się budowę wolno stojących budynków gospodarczych lub garaży. Działka położona na północnym wschodzie jeziora, które ma powierzchnię 46 ha, średnia głębokość wynosi 3 m, maksymalna - 8 m. Systematycznie jest zarybiane sandaczami, linami i innymi gatunkami ryb. Kilogramowe leszcze i półkilogramowe płocie nie są tu rzadkością dlatego jezioro cieszy się popularnością wśród wędkarzy. Wjazd na działkę od strony północnej. Od strony zachodniej sąsiaduje z lasem. Prąd przy działce. Serdecznie zapraszam w to wyjątkowe miejsce POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj