Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
OSIEKI, 89 000 zł
powierzchnia:
1088 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Miejsce na wymarzony dom lub własna działalność turystyczną ? Działka z ogromnym potencjałem. Położona przy drodze głównej w miejscowości Osieki o powierzchni 1088 m2 Jezioro Jamno w zasięgu reki kilka minut spacerem. Nad morze do Łaz jest tylko 5 km, a do centrum Koszalina zaledwie 15 km. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Sianów. Oznaczony symbolem 8MP wg ustaleń planu: projektowane zespoły budownictwa turystycznego z wydzielonym terenem zieleni rekreacyjnej. Warunki zabudowy i zagospodarowania terenu : 1.Wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji, wysokie regularne dachy o pokryciu elementami drobnowymiarowymi, 2. Układ zabudowy zachowujący linie zabudowy w odległości 15m od linii rozgraniczenia obrzeżnych dróg lokalnych, zabudowa o swobodnej kompozycji rzutu (ryzality) i zróżnicowaniami wysokościowymi, 3. Średnia powierzchnia działki pod budownictwo pensjonatowe 5000m2, 4. Dopuszczalny procent zabudowy terenu -30% Działka zlokalizowana jest w obszarze chronionego krajobrazu. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i dowiedz się więcej. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na rynku. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj