Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PEŁCZYCE, 55 000 zł
powierzchnia:
1300 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
1300 m2 działki rekreacyjnej nad jeziorem "Pełcz" o obszarze 2.795 km2, średnia głębokość jeziora 12,2 m, maksymalna 31 m, doskonałe na połowy ryb. Na działce znajdują się dwa budynki, jeden przewidziany jest na garaż, ale można zrobić z niego drugi domek mieszkalny. Drugi budynek w pełni zagospodarowany, dwupoziomowy, ogrzewanie elektryczne i kominek opalany drewnem. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Koszt wody w domku według stanów liczników, prąd również. Woda na ogrodzie bezpłatna z jeziora. Piękna okolica, jeziora, lasy. W odległości 8 km znajduje się miejscowość Barlinek znany również z pięknego jeziora ale nie tylko warto tu również zobaczyć: - Fragmenty Murów obronnych wzniesionych na początku XIV wieku. Do dnia dzisiejszego zachowało się jedynie 480 m z 1700 m murów. - Staromiejski rynek z fontanną z roku 1913 wybudowaną na miejscu dawnego ratusza. - Gotycki kościół z XIII wieku wzniesiony w najwyższym punkcie starego miasta. - Cerkiew prawosławna z XIX wieku - Kościół p.w. Świętego Bonifacego - Muzeum regionalne - Punkt widokowy miasta Golgota - Cmentarz żydowski wybudowany na przełomie XVIII i XIX wieku W okolicy: - Puszcza Barlinecka - Rzeka Płonia - Młyn Papiernia - Skalisty Jar Libberta - Markowe Błota - Barlinecko - Gorzowski Park Krajobrazowy Działka powstała z trzech działek za każdą z nich właściciel płaci do ROD roczną dzierżawę, która wynosi około 200 zł. Pozostałe koszty według zużycia. Domek posiada aktualnie ochronę i alarm. Zapraszam na prezentację! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj