Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZECŁAW, 2 600 000 zł
powierzchnia:
5200 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 5200 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla zespołu pięciu budynków mieszkalnych zabudowy wielorodzinnej o łącznej powierzchni zabudowy do 1100 m2 (do 20% wielkości działki) wraz z dojazdami wewnętrznymi, miejscami postojowymi, terenem zieleni urządzonej i wiatą śmietnikową. Zakłada się zabudowę 3-kondygnacyjną, w tym 3 kondygnacje w poddaszu użytkowym. Zabudowa będzie podłączona do istniejących sieci uzbrojenia technicznego w zakresie: wodociągu, kanalizacji sanitarnej, sieci elektroenergetycznej i sieci gazowej. Wymienione uzbrojenie jest wystarczające dla realizacji inwestycji budowlanej. Działka nie posiada żadnych uciążliwości czy ograniczeń. Za dodatkowa cenę która jest do uzgodniona (około 500 tyś zł.) trzeba obligatoryjnie dokupić teren sąsiadujący o pow. ok. 2 000 m2. Działka jest położona blisko trasy wylotowej ze Szczecina w stronę Kołbaskowa i drogi S3. Polecam ze względu na duży potencjał i możliwości inwestycyjne tej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się w ofertą i kontakt w sprawie uzyskania szczegółów dotyczących działki. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj