Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZEMOCZE, 89 000 zł
powierzchnia:
1108 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlana o pow. 1108 m2 położna w miejscowości Przemocze, gm. Maszewo, woj. Zachodniopomorskie (30 km od centrum Szczecina, 15 km od granic miasta). Szerokość 25m długość 44m. Działka wyłączona z produkcji rolniczej, sprzedawana z aktualnym pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego z wbudowanym garażem dwustanowiskowym w bryle budynku (w cenie sprzedaży projekt domu). Na działce skrzynka ZK, woda z własnej studni głębinowej (sieć wodociągowa w odległości ok. 200m, możliwość podłączenia), odprowadzenie ścieków sanitarnych do przydomowej oczyszczalni ścieków (w wydanych warunkach zabudowy możliwe jest też szambo), gaz w odległości ok. 100m od granicy działki. W projekcie przewiduje się ogrzewanie budynku za pomocą kotła c.o. na opał stały. W warunkach zabudowy stanowiących podstawę do wydania pozwolenia na budowę widnieje: maksymalna powierzchnia zabudowy 15% pow. działki, maksymalna wys. zabudowy do kalenicy 8,5m, dach wielospadowy kąt nachylenia 25-30 stopni., min. pow. biolog. czynna 50% ). Powierzchnia zabudowy projektowanego domu to 169 m2 składa się z: parter - salon z kominkiem i wyjściem na taras (34,6m2), gabinet (12,9 m2), kuchnia (10,2 m2), pom. gosp. (17,4 m2), łazienka (4,3 m2), przedsionek i korytarz (10,6 m2) - o łącznej pow. 90 m2 oraz garaż dwustanowiskowy (34,2 m2) i taras (13,4 m2); piętro - trzy sypialnie (2 x 22,9, 1x 17,7 m2), łazienka (9,2 m2) oraz hol (6,9 m2)- o łącznej powierzchni ok. 86,3 m2 pow. całkowitej "po podłodze" (w tym pow. użytkowa przy wysokości 1,90 m wynosi 55,1 m2). W okolicy domy mieszkalne wolnostojące i bliźniacze. Droga dojazdowa asfaltowa i krótki odcinek gruntowej utwardzona (droga wewnętrzna). Wejście do domu i wjazd do garażu od strony południowo-wschodniej, taras od strony zachodniej. Cena sprzedaży obejmuje udział w drodze wewnętrznej. Oferta dla Klienta chcącego szybko rozpocząć budowę domu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj