Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZYBIERNÓW, 674 000 zł
powierzchnia:
218200 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
DZIAŁKA ROLNA PIĘKNIE POŁOŻONA W OTULINIE LASU w gminie Przybiernów. Jest możliwość podziału działki na mniejsze areały pod budowę lub użytkowanie w celach rolnych. To gmina wiejska, położona w północnej części powiatu przy drodze krajowej nr 3 w odległości 65 km od Szczecina. Gmina zajmuje tereny Równiny Goleniowskiej i Równiny Gryfickiej, a większą jej część pokrywa Puszcza Goleniowska. Na obszarze gminy znajdują się duże jeziora - Czarnogłowy i Przybiernowskie, a przez jej obrzeża przepływają dwie rzeki - Gowienica i Wołczenica. Dobra komunikacja kolejowa i drogowa (m.in. droga krajowa nr 3) zapewniają dogodne połączenia we wszystkich kierunkach, w tym do Szczecina i miejscowości nadmorskich. Wymarzone miejscem dla turystów lubiących wypoczywać na łonie natury. Większą część powierzchni gminy zajmują piękne lasy, stwarzające doskonałe warunki dla myśliwych, amatorów zbierania grzybów i jagód. Na obszarze gminy znajdują się dwa jeziora, które przyciągają amatorów wędkarstwa. Nieopodal wsi Rokita jest rezerwat przyrody Cisy Rokickie. Przez peryferia gminy przepływają rzeki Wołczenica i Gowienica umożliwiające spływy kajakami. SERDECZNE POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZYBIERNÓW, 41 990 zł
powierzchnia:
1615 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Do sprzedaży działki w powiecie Goleniowskim, gmina Przybiernów, woj. Zachodniopomorskie. Działki znajdują się w malowniczo położonej miejscowości usytuowanej 1,5 km do jeziora Przybiernów, 2 km do trasy nr 3 prowadzącej nad morze i do Szczecina. 15 km do Wolina, 6 km do zalewu Szczecińskiego, ok 20 km do Goleniowa. Kompleks działek na osiedlu pod lasem, który powstaje, obejmuje 30 działek po około 1500 m2. Osiedle graniczy z lasem i jest usytuowane na niewielkim wzniesieniu, dzięki czemu gwarantuje piękny widok na pobliskie tereny. Świeże powietrze bardzo pozytywnie wpływające na nasze zdrowie i samopoczucie oraz bezpośredni kontakt z naturą (pobliskie lasy i jeziora) - są niewątpliwie atutami tego miejsca, które docenią nie tylko ludzie szukający ciszy i odpoczynku, ale także amatorzy grzybobrania i wędkowania oraz ludzie aktywnie uprawiający sport. Oferujemy Państwu sprzedaż działek w rewelacyjnej cenie 26 zł/ m 2 Przy zakupie działki oferujemy Państwu na początek wpłatę 1/2 kwoty całkowitej wraz z nabyciem aktu własności, a resztę ceny rozłożymy na dogodne raty!!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZYBIERNÓW, 39 026 zł
powierzchnia:
1501 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Do sprzedaży działka 1501 m2 w gminie Przybiernów, pow. Goleniów woj. Zachodniopomorskie. Działki znajdują się w malowniczo położonej miejscowości usytuowanej 1,5 km do jeziora Przybiernów, 2 km do trasy nr 3 prowadzącej nad morze i do Szczecina. 15 km do Wolina, 6 km do zalewu Szczecińskiego, ok 20 km do Goleniowa. Kompleks działek na osiedlu pod lasem, który powstaje, obejmuje 30 działek po około 1500 - 1600 m2. Znajduje się on w malowniczo położonej miejscowości usytuowanej 1,5 km od jeziora Przybiernów, w pobliżu tresy nr 3 prowadzącej nad morze (35 km) i do Szczecina. Osiedle graniczy z lasem i jest usytuowane na niewielkim wzniesieniu, dzięki czemu gwarantuje piękny widok na pobliskie tereny. Świeże powietrze bardzo pozytywnie wpływające na nasze zdrowie i samopoczucie oraz bezpośredni kontakt z naturą (pobliskie lasy i jeziora) - są niewątpliwie atutami tego miejsca, które docenią nie tylko ludzie szukający ciszy i odpoczynku, ale także amatorzy grzybobrania i wędkowania oraz ludzie aktywnie uprawiający sport. Oferujemy Państwu sprzedaż działek w rewelacyjnej cenie 26 zł/ m2. Przy zakupie działki oferujemy Państwu na początek wpłatę 1/2 kwoty całkowitej wraz z nabyciem aktu własności, a resztę ceny rozłożymy na dogodne raty!!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PRZYBIERNÓW, 39 000 zł
powierzchnia:
1500 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Do sprzedaży działka 1500 m2 w powiecie Goleniowskim, gmina Przybiernów, woj. Zachodniopomorskie. Działka znajduje się w malowniczo położonej miejscowości usytuowanej 1,5 km do jeziora Przybiernów, 2 km do trasy nr 3 prowadzącej nad morze odległe o 35 km i do Szczecina. 15 km do Wolina, 6 km do zalewu Szczecińskiego, ok 20 km do Goleniowa. Kompleks działek na osiedlu pod lasem obejmuje 30 działek po około 1500 -1600 m2. Osiedle graniczy z lasem i jest usytuowane na niewielkim wzniesieniu, dzięki czemu gwarantuje piękny widok na pobliskie tereny. Świeże powietrze bardzo pozytywnie wpływające na nasze zdrowie i samopoczucie oraz bezpośredni kontakt z naturą (pobliskie lasy i jeziora) - są niewątpliwie atutami tego miejsca, które docenią nie tylko ludzie szukający ciszy i odpoczynku, ale także amatorzy grzybobrania i wędkowania oraz ludzie aktywnie uprawiający sport. Oferujemy Państwu sprzedaż działek w rewelacyjnej cenie 26 zł/ m2 Przy zakupie działki oferujemy Państwu na początek możliwość wpłaty 1/2 kwoty całkowitej wraz z nabyciem aktu własności, a resztę ceny rozłożymy na dogodne raty!!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj