Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PYRZYCE, 1 800 000 zł
powierzchnia:
61601 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Ofertę sprzedaży stanowi niezabudowana nieruchomość położona w miejscowości Pyrzyce, przy ul. Staromiejskiej. Łączna powierzchnia gruntów wynosi ponad 6 ha i składa się z trzech działek 31 778 m2, 19 542 m2, 10 281 m2. Teren działki zawiera grunty rolne klasy PsIII, ŁIV, Br-RIIIb, RIIIb, Wp, W i znajduje się w granicach administracyjnych miasta. Teren nie wymaga uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolne. Dla zbywanego terenu zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie 36 wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami wbudowanymi oraz niezbedną infrastruktura techniczną. Inwestycjia zakłada wydzielenie 36 dzialek budowlanych oraz terenu dróg wewnętrznych. Powierzchnia zbudowy: do 15 % powierzchni każdej wydzielonej działki, powierzchnia biologicznie czynna min.50%, wysokość zabudowy do 9m, kąt nachylenia połaci dachu od 25 do 45 stopni. Lokalizacja ( nowo powstajace domy), niska cena cena sprzedaży i ogromny potencjał inwestycyjny to główne atuty nieruchomości. Zapraszamy na osobistą weryfikację oferty. Nie czekaj, taka szansa może się już nie powtórzyć:) POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PYRZYCE, 162 500 zł
powierzchnia:
3001 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż grunty rolne o powierzchni 3001m2., znajdujące się na obrzeżach miasta tj. przy ulicy Rycerza Przybora. Klasa RII - 3km od centrum miasta. Do zjazdu na trasę szybkiego ruchu, prowadzącą na Szczecin lub Gorzów Wlkp. 7km. Pyrzyce - miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim, leżące około 45 km na południowy wschód od centrum Szczecina. Położone są nad Kanałem Młyńskim, na rolniczych terenach Równiny Pyrzycko - Stargardzkiej. Łagodny klimat Pobrzeża Szczecińskiego oraz żyzne gleby (czarne ziemie) umożliwiają wydajną hodowlę roślin, dzięki której miasto rozwijało się przez wieki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Świetne miejsce dla miłośników przyrody, pasjonatów wędkarstwa. W niewielkiej odległości jezioro w którym występuje różnorodność ryb m.in szczupaki, sandacze, okonie a także węgorze i karpie. Spokojna i cicha okolica, z dala od miejskiego zgiełku. Oferta skierowana do osób ceniących sobie spokój i piękno natury. Możliwość kupna obok identycznej działki za identyczną cenę. Oferta na wyłączność. Cena do negocjacji Polecam ze względu na położenie oraz atrakcyjne cenę. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PYRZYCE, 162 500 zł
powierzchnia:
3001 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3001m2., znajdująca się na obrzeżach miasta tj. przy ulicy Rycerza Przybora. Klasa RII - 3km od centrum miasta. Do zjazdu na trasę szybkiego ruchu, prowadzącą na Szczecin lub Gorzów Wlkp. 7km. Pyrzyce - miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim, leżące około 45 km na południowy wschód od centrum Szczecina. Położone są nad Kanałem Młyńskim, na rolniczych terenach Równiny Pyrzycko - Stargardzkiej. Łagodny klimat Pobrzeża Szczecińskiego oraz żyzne gleby (czarne ziemie) umożliwiają wydajną hodowlę roślin, dzięki której miasto rozwijało się przez wieki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Świetne miejsce dla miłośników przyrody, pasjonatów wędkarstwa. W niewielkiej odległości jezioro w którym występuje różnorodność ryb m.in szczupaki, sandacze, okonie a także węgorze i karpie. Spokojna i cicha okolica, z dala od miejskiego zgiełku. Oferta skierowana do osób ceniących sobie spokój i piękno natury. Zapraszam do kontaktu. Oferta na wyłączność.Cena do negocjacji Polecam ze względu na położenie oraz atrakcyjne cenę. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj