Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RADZANEK, 1 900 000 zł
powierzchnia:
126446 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Radzanek to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Maszewo. Miejscowość położona ok. 3 km na północny zachód od Maszewa, 19 km od Goleniowa i 50 km od Szczecina. Jest to teren po byłym folwarku należącym od 1929 roku do Pomorskiego Towarzystwa Ziemskiego. Był to zespół dworsko-parkowy z jeziorem, gorzelnią i podwórzem gospodarczym. W folwarku prowadzono browar, hodowlę koni, bydła oraz owiec. Przepiękna nieruchomość o powierzchni 12,6445 ha, w tym 5,0218 ha to Jezioro Radzanek (w jeziorze można rekreacyjnie łowić ryby), 4,3640 ha to park z pięknym starodrzewem, 1,7454 ha to teren po zabudowaniach starej gorzelni oraz pozostałość po dworku. Resztę terenu stanowią nieużytki. Działka z jednej strony graniczy z drogą gminną, a z drugiej z rzeczką Stepnica. Na skraju działki znajduje się malowniczy kościółek. W chwili obecnej, dworek jak i wszystkie budynki gospodarcze zostały rozebrane. Jest to idealna nieruchomość dla inwestora poszukującego terenu do postawienia obiektu hotelowo-gastronomicznego (konferencje , wesela, imprezy okolicznościowe) czy też Domu Spokojnej Starości, na który rodzaj działalności zostały przyznane warunki zabudowy. Uzbrojenie: woda z istniejącej sieci wodociągowej, odprowadzenie ścieków - przydomowa oczyszczalnia ścieków, odprowadzenie wód opadowych na własny teren nieutwardzony, zasilanie w energię elektryczną - przyłącze nastąpi na warunkach określonych przez operatora. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj