Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RADZISZEWO, 109 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA NAD ODRĄ ! Działka zlokalizowana w na pograniczu Radziszewa i Daleszewa. Położenie nieruchomości bardzo urokliwe, w bliskiej odległości od rzeki Odry ( możliwość spuszczania łodzi ) - Bardzo dobrze skomunikowana:do Szczecina autostradą na Przecław 15 min, do centrum Gryfina 12 min. - blisko przystanki autobusowe - w okolicy znajdują się szkoły - Powierzchnia działki 1000 m2 - Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną - Działka ma kształt prostokąta - Dojazd do działki utwardzony drogą asfaltową - Działka posiada wydaną decyzję o pozwolenie na budowę 1. Pow. zabudowy 20% 2. zabudowa mieszkaniowa 1-rodzinna 3. Wysokość kalenicy 9,5m 4. Elewacja frontowa do 16m Media : - woda - prąd - gaz - kanalizacja Zapraszam na prezentację. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RADZISZEWO, 1 151 020 zł
powierzchnia:
3029 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Działka położona przy zjeździe z autostrady przy drodze powiatowej /ok. 200m od zjazdu z autostrady A-6/. Działka komercyjna o powierzchni 3029m2 z możliwością budowy budynku usługowo-biurowo-magazynowego wraz z infrastrukturą techniczną i zjazdem z drogi. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: powierzchnia zabudowy 15% szer. elewacji frontowej 14-2- m, dopuszcza się zwiększenie szerokości 38 m w przypadku rozczłonkowania bryły budynku na 2-3 części wysokość zabudowy -2-3 kondygnacje - do 6,5m od poziomu terenu przed wejściem do budynku do dolnej krawędzi frontowego okapu dachu : do 10,5-15 od poziomu terenu przed wejściem do budynku do szczytu pokrycia dachu - dach symetryczny 2 lu 4 spadowy usytuowany kalenicowo do frontu działki, o kącie nachylenia 30-45 stopni - na terenie należy zapewnić miejsca postojowe : dla samochodów osobowych 1 miejsce / 10 pracowników dla samochodów ciężarowych 2-3 miejsca postojowe Uzbrojenie w drodze: prąd, woda, kanalizacja,gaz, możliwość uruchomienia własnej studni. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj