Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ROSÓWEK, 520 000 zł
powierzchnia:
2978 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowla, położona na terenie parku przemysłowego w Kamieńcu w gminie Kołbaskowo przy przejściu granicznym w Rosówku. Nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego, dla której ustala się możliwość zagospodarowania terenu dla działalności : Usług, produkcji, składów, baz transportowych i przeładunkowych oraz magazynów, stacji paliw i myjni samochodowych wraz z niezbędną zabudową administracyjno-socjalną. Właściciel wystąpił o pozwolenie na budowę hali o pow. 1000m2, z zapleczem socjalno-biurowym. Ustalenia szczegółowe planu : - powierzchnia zabudowy do 60% powierzchni działki budowlanej - wysokość zabudowy do 30 m - dachy płaskie jedno lub dwuspadowe o kącie nachylenia głównych połaci dachu do 20 stopni. Wewnętrzna droga o szerokości 15m obecnie utwardzona gmina jeszcze w tym roku zrobi nawierzchnię z asfaltu. Media : kanalizacja, woda, prąd, gaz Podana cena w ogłoszeniu jest kwotą netto dodatkowo trzeba doliczyć 23 % podatku VAT. Działka położona przy drodze krajowej nr. 13, tuż przy granicy Polski z Niemcami, 2km do wjazdu na autostradę A6. Oferta na wyłączność Zapraszam na prezentację. WYŁĄCZNOŚĆ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj