Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RURZYCA, 109 000 zł
powierzchnia:
1001 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta działki budowlanej z aktualnym pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową domu wg projektu SZYPER 4 - DR s. Działka o pow. 1001 m2, w kształcie kwadratu, na której został wykonany STAN "0". Położona w centrum miejscowości, w bliskiej odległości od drogi asfaltowej. Posiada dostęp do drogi gruntowej, wewnętrznej. Bezpośrednio przy działce znajduje się prąd. Woda miejska i kanalizacja sanitarna w odległości ok. 60 m od działki. Pozwolenie na budowę przewiduje wykonanie własnej studni i szamba. Projekt SZYPER 4 DR-S to kameralny dom o pow. 86,01 m2, parterowy z użytkowym poddaszem. Bryła w kształcie litery L pozwala na łatwy podział domu na strefę dzienną i nocną. Kalenica skierowana jest równolegle do drogi. To ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji.Posiada ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Otwarta kuchnia zwiększa przestrzeń. Uwzględniona na parterze łazienka posiada optymalne wymiary. Dom jest idealny dla potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń tą można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Przewidziana technologia szkieletu drewnianego zapewnia krótki czas budowy. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisuje się w okoliczny krajobraz. Rurzyca położona jest 30 km od centrum Szczecina, 17 km od Szczecin Dąbia. W pobliskich Kliniskach Wielkich znajduje się szkoła, super market. Bezpośrednio w Rurzycy sklep wielobranżowy i kościół. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj