Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RUSINOWO, 170 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,INWESTYCYJNA,KOMERCYJNA,REKREACYJNA
 
 
 
 
1000 m2, Malownicza okolica, Odległość do morza i piaszczystej szerokiej plaży - 1,3 km tereny przeznaczone pod turystykę, hotelarstwo, rekreację, handel i gastronomię, Sąsiednie działki zabudowywane domkami letniskowymi, Na działce - domek holenderski w cenie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Teren oznaczony symbolem ML - tereny rekreacji indywidualnej i usług hotelarskich, dopuszcza się lokalizowanie usług turystycznych w zakresie obsługi ruchu turystycznego handlu i gastronomii, nieuciążliwe, wbudowane w partery budynków o powierzchni nie przekraczającej 30% powierzchni użytkowej danego budynku, dopuszcza się uzupełniającą funkcję mieszkaniową dla niezbędnej całorocznej obsługi, wysokość zabudowy - dwie do trzech kondygnacji naziemnych w tym poddasze użytkowej z dachem o nachyleniu od 35 do 55 stopni, wysokość do kalenicy - 12,5 metra szerokość elewacji frontowej - do 50% szerokości działki wskazane jest pozostawienie nie mniej niż 60% powierzchni działki jako powierzchnia biologicznie czynne, Zainteresowała Cię oferta. Zadzwoń. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj