Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SARBINOWO, 633 435 zł
powierzchnia:
3839 m2
 
 
 
 
 
 
Działka z potencjałem Działka budowlana o powierzchni 3839 m2, położona w bliskim sąsiedztwie ulic Wspólna/Południowa. Centrum Sarbinowa, plaża w odległości 600m (5 minut spacerem). Lokalizacja sprawia, że to miejsce to alternatywa dla zatłoczonych i gwarnych w sezonie turystycznym miejscowości, a jednocześnie doskonały "punkt wypadowy" dla chcących zwiedzić tę część wybrzeża Bałtyku. Piękne, czyste i szerokie plaże zapewnią świetny wypoczynek i liczne wspomnienia. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Mielno, działka oznaczona IV.03 MU i ustala się dla niej: Funkcja podstawowa: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, Funkcja dopuszczalna: usługi handlu i gastronomii, turystyczna z wykluczeniem lokalizacji kempingów, pól biwakowych, sezonowej turystycznej bazy noclegowej i obiektów rekreacji indywidualnej oraz obiektów wczasowych w formie zespołów budynków letniskowych Gabaryty projektowanych budynków winny posiadać następujące cechy: Niezależnie od rodzaju zabudowy maksymalna powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 15% powierzchni działki przy pozostawieniu 50% powierzchni jako powierzchnia biologicznie czynnej; a - w obiektach o funkcji mieszkaniowo - usługowej wysokość zabudowy 10 metrów, do dwóch kondygnacji naziemnych z poddaszem użytkowym, kąt nachylenia dachu od 35 do 45 stopni, dwuspadowy lub wielospadowy głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kontem, szerokość elewacji frontowej do 20 metrów, wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki b - w obiektach o funkcji garażowej i gospodarczej wysokość zabudowy 6 metrów, do dwóch kondygnacji naziemnych z poddaszem użytkowym, kąt nachylenia dachu od 35 do 45 stopni, szerokość elewacji frontowej do 10 metrów, wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych kredytów hipotecznych na rynku. Sprawdzimy Twoją zdolność i porównamy dla Ciebie BEZPŁATNIE ofertę 30 banków! Nasi Doradcy kredytowi są z Państwem od początku do końca!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj