Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SIECINO, 399 000 zł
powierzchnia:
10000 m2
 
 
 
 
 
 
Na sprzedaż pięknie położona działka w granicach Drawskiego Parku Krajobrazowgo oraz Obszaru Natura 2000 "Ostoja Drawska". Działka ma pozwolenie na budowę. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od Jeziora Siecino. Dogodny dojazd do posesji. W sąsiedztwie rancho i stadnina koni. Działka ma powierzchnię 10 000 m2 i jest objęta MPZP z przeznaczeniem na funkcje usługową nieuciążliwą w granicach zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Plan zabudowy dotyczy powierzchni około 3 400 m2. Cała dokumentacja projektowa do wglądu. Inwestycja dotyczy budowy dwóch budynków w zabudowie pensjonatowej. Projekt obejmuje część hotelową na 70 miejsc noclegowych oraz salę weselną na 100 osób wraz z kuchnią i z 2 apartamentami dla nowożeńców i dwoma do użytku właścicieli/personelu. Polecam ze względu na walory przyrodnicze otoczenia i potencjał miejsca. Dla właścicieli przedmiotowej działki i działek sąsiednich wydzielona zostanie część plażowa do wyłącznego użytku. Istnieje możliwość uzyskania dotacji na budowę, opisanych budynków. Serdecznie zapraszam na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SIECINO, 199 900 zł
powierzchnia:
10100 m2
Rodzaj działki:
SIEDLISKOWA
 
 
 
 
OKAZJA! Do sprzedania pięknie położona atrakcyjna działka rolna siedliskowa o powierzchni 1,1ha w uroczym miejscu wśród lasów i jezior na terenie Otuliny Drawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to areał do wydzielenia z działki o pow. około 8 ha, w/g wstępnego projektu zamieszczonego na mapie ewidencyjnej. Istnieje możliwość zabudowy siedliskiem rolniczym z możliwością prowadzenia działalności hotelowo-pensjonatowej . Energia znajduje się na sąsiedniej posesji w odległości około 150 m. Działka graniczy bezpośrednio z lasem państwowym. Dojazd z drogi asfaltowej, drogą gminną gruntową. Do Jeziora Siecino, jednego z ostatnich w Polsce jezior o I klasie czystości, jest około 700 metrów (ok. 10 min. krokiem spacerowym). W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, przebiegających wśród pięknego i malowniczego krajobrazu charakterystycznego dla całego Pojezierza Drawskiego atrakcyjnego również dla amatorów zbierania grzybów, polowań, żeglarstwa jak i nurkowania. Polecamy dla osób ceniących ciszę i piękne krajobrazy. Zapraszamy na prezentacje. Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter jedynie informacyjny. Zalecamy ich osobistą weryfikacje. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj