Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SIEROSŁAW, 1 183 011 zł
powierzchnia:
6629 m2
 
 
 
 
 
 
Kompleks działek budowlanych, położonych w malowniczej okolicy Wyspy Wolin. Działki ulokowane w niedalekiej odległości od przystani nadbrzeżnej, z której to przystani, drogą wodną, pokonując zalew można dotrzeć do morza. Okolica jest cicha i przytulna. Działki są położone bezpośrednio przy lesie iglasto-liściastym o powierzchni 1300m2, 1418m2. Omawiany teren jest z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę rekreacyjną z możliwością całorocznego zamieszkania. 1)Maksymalna wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji, w tym jedna w poddaszu (do 8m wysokości do kolenicy od poziomu terenu), dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia 35 do 45 stopni, 2)Maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki dla terenu o powierzchni 1418m2, oraz do 10% dla terenu o powierzchni 1300m2, 3)Na terenach z przeznaczeniem podstawowym obowiązuje zakaz wtórnego podziału istniejących działek geodezyjnych. 4)Na terenach dopuszcza sią realizację obiektów usługowych nieuciążliwych, związanych z obsługą turystów do 10% powierzchni działki. Droga dojazdowa do działek typu polnego. Media w trakcie rozbudowy. Działki z zalewem łączy droga gruntowa, utwardzona. W ofercie również działka pensjonatowa o powierzchni 6629m2, ulokowana w typowo sielskiej okolicy. Wyżej wymieniona działka posiada zaświadczenie z dnia 2008.03.11. z potwierdzeniem przeznaczenia podstawowego pod zabudowę zajazdu, pensjonatu z częścią mieszkalną.Posiadamy również do wglądu inne dokumenty potwierdzające fakt przeznaczenie danego terenu. Media w trakcie rozbudowy. Możliwość zabudowy do dwóch kondygnacji. Wszystkie działki położone w sąsiedztwie innych działek, również budowlanych. Polecamy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj