Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SONINO, 619 000 zł
powierzchnia:
91500 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż malowniczo położne gospodarstwo rolne, usytuowane w spokojnej okolicy w miejscowości Sonino, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Brzeżno. Każdy kto kupuje 9 hektarów w zasadzie wie, co chciałby z tym począć. Gdyby jednak ktoś potrzebował kilku pomysłów - zarówno hodowla, uprawa lub agroturystyka (dla zdecydowanego inwestora) będzie tutaj atrakcyjnym sposobem użytkowania. Jest to idealne miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku, otoczone lasami, łąkami. Wokół liczne jeziora, ścieżki leśne i tereny do jazdy konnej. Lokalizacja: -114 km od Szczecina -78 km od Koszalina -60 km od Kołobrzegu -120 km od granicy z Niemcami W skład gospodarstwa wchodzą: - zabudowania gospodarcze-działka siedliskowa o pow. 0,09 ha - naturalny staw wraz z ciekiem wodnym stanowiącym nieużytek o pow. 1,41 ha - działka rolna stanowiąca grunty orne klasy IVB,V, VI- 7,65 ha Powierzchnia gospodarstwa wynosi łącznie aż 9,15ha (tj. 91.500 m2). Działka siedliskowa zabudowana: -murowanym domem parterowym o powierzchni ok 100 m2 z poddaszem nieużytkowym ( jest możliwość jego adaptacji) - murowaną oborą wraz z chlewnią- o pow. ok 167 m2 - murowaną stodołą - o pow. ok 133 m2 - budynek gospodarczym (szopa wraz z warsztatem i garażem)- pow. ok 97 m2 Dojazd do posesji drogą gminną, gruntową. Media: - Woda z własnego ujęcia wody jest możliwość podłączenia się do wodociągu gminnego. - Centralne ogrzewanie i ciepła woda z pieca węglowego. Wszystkie budynki murowane z czerwonej cegły. Dom oraz budynki w stanie do kapitalnego remontu. Zapraszam do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj