Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SOWNO, 190 000 zł
powierzchnia:
5000 m2
 
 
 
 
 
 
Miejscowość na trasie Szczecin - Chociwel - działka o powierzchni 5000 m 2 z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej.Teren płaski , trawiasty. Media : woda, energia elektryczna 30 kw, gaz z butli gazowej, kanaliza w najbliższym czasie ma być wykonywana przez gminę. Jest decyzja o warunkach zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Obiekty infrastruktury technicznej,usługi nieuciążliwe, teren funkcji rekreacji. Aktualnie na działce znajduje się budynek w którym jest prowadzona działalność gospodarcza. Jest to duży budynek o powierzchni 281 m 2 . Wchodzi w grę również sprzedaż wraz ze znajdującymi się tam maszynami m.in. frezarkami, szlifierką, strugarką grubościową, szlifierką taśmową, ostrzarką, tokarnią do drewna itd. za cenę łączną 300.000,-. Dojazd do Szczecina samochodem ok. 35 min. Oferta ciekawa ze względu na to,że budynek nadaje się np. na warsztat, stajnie......itp. oraz niewielka odległość od Szczecina i dobry dojazd. Uwaga ! Jest możliwość kupienia również działki przyległej o pow. - 1140 m 2 , na którą również są wydane warunki zabudowy za cenę 40.000,-. Polecamy Państwu i zapraszamy !!!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SOWNO, 195 000 zł
powierzchnia:
5000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka gruntu zabudowana budynkiem gospodarczym (ok. 250 m2) zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sowno. Budynek poniemiecki, wybudowany z kamienia, cegły i drewna, dach dwuspadowy kryty dachówką, okna PCV. Obecnie wykorzystywany do działalności gospodarczej. Budynek posiada zaplecze sanitarne. Budynek można go przebudować na dom mieszkalny. Na działce znajduje się również fundament (z kamienia) domu poniemieckiego (20 x 8 m) - jest gotowy projekt domu oparty na tym fundamencie. Ogrzewanie piecem na drewno. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Do budynku doprowadzona jest woda i prąd. W miejscowości nie ma gazu, a kanalizacja ma być wykonana w najbliższym czasie. W cenie działki udział w drodze wewnętrznej. Dla terenu wydana była decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu działek: - domy jednokondygnacyjne z poddaszem użytkowym, dopuszcza się podpiwniczenie, - dach dwuspadowy o nachyleniu min. 35 stopni, - wysokość do kalenicy do 9.0 m, - wysokość do okapu dachu do 3.5 m, - minimalna szerokość elewacji frontowej 10 m, - garaże wolnostojące, wbudowane lub przyległe do budynków mieszkalnych, - pow. zabudowy do 15%, - intensywność zabudowy do 20%. W sąsiedztwie działki zabudowane domami jednorodzinnymi. Na sprzedaży również sąsiednie działki o pow. 1.140 m2. Niedaleko działki znajduje się las, rzeka Ina. Do Szczecina około 50km, Stargardu 10km, a do Goleniowa 18km. Zapraszam TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SOWNO, 267 000 zł
powierzchnia:
5000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlana o powierzchni całkowitej 5000 m 2 ( z czego Ł IV - 1872 m2, B VI 1606 m2, Ps V 1522 m2) położona w miejscowości Sowno niedaleko Stargardu Szczecińskiego. Bardzo dogodny dojazd ze Szczecina tzw. starą autostrada na Chociwel. Miejscowość położona w południowowschodniej części Puszczy Goleniowskiej, nad rzeką Iną, przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 142 i drogi ze Stargardu do Goleniowa, ok. 12 km od Stargardu, ok. 20 km od Szczecina. Nieruchomość położona w centralnym punkcie wsi . Kształt działki prostokątny. Orientacyjne wymiary działki to 45 m na 110 m . Dojazd do działki drogą asfaltową. Na tym terenie nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Wydana została natomiast decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Na działce tej wznosi się przedwojenny budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy około 200 m2. Uzbrojenie działki : 1. Woda na działce 2. Prąd na działce 3. Instalacja światłowodowa ( telefon, internet) w ul. Stargardzkiej 4. Zgoda na szambo ekologiczne ( brak kanalizacji ) 5. Brak gazu. Teren ekologicznie czysty, wymarzone miejsce dla osób szukających wypoczynku w pobliżu natury Teren sprzyjający podróżom rowerowym, grzybobraniu i długim spacerom na świeżym powietrzu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SOWNO, 45 000 zł
powierzchnia:
1140 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlana o powierzchni całkowitej 1140 m 2 położona w miejscowości Sowno niedaleko Stargardu Szczecińskiego. Bardzo dogodny dojazd ze Szczecina tzw. starą autostrada na Chociwel. Miejscowość położona w południowowschodniej części Puszczy Goleniowskiej, nad rzeką Iną, przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 142 i drogi ze Stargardu do Goleniowa, ok. 12 km od Stargardu, ok. 20 km od Szczecina. Nieruchomość położona w centralnym punkcie wsi w trzeciej linii zabudowy od ul. Stargardzkiej. Kształt działki prostokątny. Orientacyjne wymiary 47 m na 24 m . Dojazd do działki drogą gruntową utwardzoną około 150 m. Na tym terenie nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Wydana została natomiast decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Uzbrojenie działki : 1. Woda w drodze dojazdowej ,rura PCV o przekroju 110 mm 2. Prąd w drodze asfaltowej ( orientacyjny koszt doprowadzenia do działki 3000 zł ) 3. Instalacja światłowodowa ( telefon, internet) w ul. Stargardzkiej 4. Zgoda na szambo ekologiczne ( brak kanalizacji ) 5. Brak gazu. Teren ekologicznie czysty, wymarzone miejsce dla osób szukających wypoczynku w pobliżu natury Teren sprzyjający podróżom rowerowym, grzybobraniu i długim spacerom na świeżym powietrzu. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj