Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STAWNO, 120 000 zł
powierzchnia:
3869 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Marzy Ci się odpoczynek w lesie, z dala od miasta i hałasu? Mamy dla Ciebie ofertę na trasie do Świnoujścia w niedalekiej odległości od Kamienia Pomorskiego, Zalewu szczecińskiego, jezior i morza. Działka o wielkości 3869m2 w miejscowości Stawno w gminie Kamień Pomorski, wjazd od miejscowości Borzysław. Nieruchomość rolna niezabudowana - opis użytku (PsV, Lz -PsV, LsIV). Obecnie wykorzystywana na cele rekreacyjne w przyjemnym otoczeniu drzew (dąb, buk, świerki, sosny) Na działce dwa domki holenderskie (jeden o powierzchni 35m2 drugi 22m2), narzędziownia, altana, miejsce na huśtawki. Woda - studnia głębinowa z miejscem na hydrofor i połączeniem z domkami Szambo ekologiczne Prąd - wykorzystywany był agregat prądotwórczy - podłączenie elektryczne w każdy domku. Można doprowadzić prąd na stałe z sąsiedniej działki. Na terenie działki wykopane jest oczko wodne z miejscem na pomost - mostek - taras oraz z systemem nawodnienia oczka w czasie deszczu (woda zasilana jest z rynien). Droga dojazdowa w służebności przejazdu i przechodu, w sąsiedztwie działki gospodarstwo. Klimatyczne miejsce. Zapraszam do kontaktu. Oferta na wyłączność BIURA NIERUCHOMOŚCI. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj