Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 389 000 zł
powierzchnia:
3936 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż urokliwa działka budowlana w Stepnicy. Teren o powierzchni: 3936 m 2, położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, całorocznych. Dojazd drogą asfaltową i około 20 m drogą gruntową - gminną. Idealne miejsce na inwestycję o charakterze rekreacyjnym i całorocznym, usługowym. Przeznaczenie: - strefa funkcji mieszkaniowych z usługami - teren nie jest objęty programem Natura 2000 Lokalizacja: - usytuowanie blisko centrum, - blisko Zalewu Szczecińskiego, - blisko zabudowy istniejącej, Media: - aktualna promesa na gaz i prąd, - kanalizacja i woda - aktualnie w trakcie projektowania (bez przepompowni). Kierunki: - istnieje możliwość podziału działki na 4 mniejsze (świetny teren dla developera). Stepnica - miejscowość wypoczynkowa położona w północno-zachodniej Polsce, powiecie goleniowskim, gminie Stepnica, przy drodze powiatowej nr 111, w odległości od morza - około 40 km. W miejscowości znajduje się Marina żeglarska przy Kanale Młyńskim, piękna plaża z molo oraz port rybacki. Cena: 389.000,00 PLN TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 92 940 zł
powierzchnia:
3098 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy. Działka o pow. 3150 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka położona jest przy lesie co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY - zabudowa wolnostojąca, mieszkalna, jednorodzinna z garażem, - otynkowana, max dwukondygnacyjna, - obowiązująca linia zabudowy - 8 m od granicy z działką drogową,  - wskaźnik dla nowej zabudowy - do 20%, - szerokość elewacji frontowej do 15 m - wysokość od terenu do kalenicy - do 8 m - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 40* - 50*  MEDIA: wodociąg - znajduję się w drodze publicznej - asfaltowej przylegającej do osiedla, kanalizacja - zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy, prąd - skrzynka energetyczna znajduje się przy działce - należy uiścić opłatę przyłączeniową,  gaz - znajduję się w drodze publicznej - asfaltowej przylegającej do osiedla. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod lasem na skraju miejscowości.  Działka ze względu na swój kształt oraz powierzchnię nadaję się do podziału na mniejsze działki.  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU   POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 76 000 zł
powierzchnia:
3486 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Bardzo ładna działka położona w STEPNICY - Łące OBRĘB Racimierz niedaleko ostoi łowieckiej, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Przy bocznej drodze niedaleko szosy prowadzącej ze Stepnicy nad morze w odległości 1,5 km od Zlewu Szczecińskiego. Działka budowlana, pod budownictwo jednorodzinne o wymiarach 125 m na 25 m. W sąsiedztwie zabudowana domami o wiejskim charakterze. Wiele działek jest zabudowanych przez mieszkańców Świnoujścia. Świetne miejsce dla osób, które pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym połączeniem zarówno ze Świnoujściem jak i Goleniowem i Szczecinem. Użytki B/RVI i RVI. W drodze pełne uzbrojenie woda, kanalizacja, energia elektryczna. gazem sieciowy, 800 m od działki las (Puszcza Goleniowska). We wsi około 300 mieszkańców. Zachowany w pobliżu starodrzew w zabytkowym parku jako pozostałość dworu. W pobliżu Szlak Stepnicki łączący Wolin ze Stepnicą oraz zielony szlak rowerowy. Wieś założona nad Zatoką Skoszewską z tradycjami, pierwsze wzmianki o niej pojawiły się w XIV wieku. Piękne położenie i atrakcyjna cena to uroki tej oferty. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 725 000 zł
powierzchnia:
10002 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Polecam Państwu działkę gruntu o pow. 1,0002 hektara położoną w miejscowości Stepnica nad Zalewem Szczecińskim. Cała nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę domów jednorodzinnych wolnostojących z przyległymi garażami. Wjazd z drogi głównej w lokalną. Nieruchomość posiada warunki zabudowy i jest podzielona na 6 działek, co umożliwia zakup pojedynczej działki. Cena ofertowa za całą nieruchomość wynosi 725000 zł, a za poszczególne działki według wielkości działki : działka nr 1- 1986m cena 158 880 zł działka nr 2- 1260m cena 108 800 zł działka nr 3- 1265m cena 101 200 zł działka nr 4- 1266m cena 101 280 zł działka nr 5- 1210m cena 96 800 zł działka nr 6- 1307m cena 104 560 zł Stepnica oddalona jest 60 km od Szczecina i 25 km od Goleniowa. Położona jest przy alternatywnej trasie nad morze prowadzącej bezpośrednio do Wolina, stanowi prężnie rozwijający się ośrodek turystyki wypoczynkowej. W miejscowości znajduje się piękna plaża oraz przystań żeglarska przy Kanale Młyńskim. Marina wybudowana w 2011 r stanowi doskonałą, nowoczesną bazę do uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych, wyposażona jest w pełen węzeł sanitarny. Stepnica jest bardzo urokliwym, spokojnym miasteczkiem ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, m.in. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz Szkoła Zawodowa. Ponadto w miejscowości znajduje się przychodnia, sklep Biedronka, hala sportowa, kościół, przystanek PKS i Bus. Zapraszam na prezentację. Biuro Market Nieruchomości, aby zapewnić Klientom komfort współpracy prowadzi obsługę bankową pośrednicząc w udzielaniu Kredytów bez ponoszenia dodatkowych kosztów pośrednictwa finansowego! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 1 576 400 zł
powierzchnia:
56300 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
STEPNICA okolica. - Gratka dla developerów . Atrakcyjna działka o pow. 5,63 ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z nieuciążliwą działalnością przy drodze alternatywnej nad morze. Właściciel posiada projekt podziału terenu na 60 działek budowlanych o powierzchni od 700 do 800 m 2. Oferta bardzo ciekawa zarówno dla indywidualnych inwestorów jak i developerów. Grunt to lokata kapitału. ! Jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego / strefa funkcji mieszkalnej z usługami/..Propozycja świetna np. pod osiedle domków jednorodzinnych położonych w malowniczej okolicy Zalewu Szczecińskiego z dogodnym dojazdem do Świnoujścia,Wolina,Międzyzdrojów i Szczecina, do lotniska w Goleniowie. Teren oznaczony jako MU - strefa zabudowy mieszkaniowej / wolno stojąca, szeregowa, bliżniacza, jednorodzinna / z usługami nieuciążliwymi/. Wysokość zabudowy do 9 m. Powierzchnia zabudowy - 25 % . Do Stepnicy - 8 km, do plaży w linii prostej ok. 1 km, a do plaży z zapleczem gastronomicznym - 7 km. Do S 3 - ok. 2km, do Przybiernowa - 10 km. Do drogi 111 - 500 m.W Stepnicy marina ,plaża. Media : gaz, woda i kanaliza, sieć energetyczna. - w drodze asfaltowej./ vide: studium uwarunkowań i warunków zagospodarowania przestrzennego/. W pobliżu Marina Jachtowa na 100 jednostek .Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość zlokalizowana jest w otulinie lasu , na obszarze Puszczy Goleniowskiej, który jest objęty programem Natura 2000 . Istnieje możliwość sprzedaży / po wyodrębnieniu / 1,02 ha za cenę 25,-/m 2. Oferta ciekawa CENOWO i lokalizacyjnie .Zapraszamy POWAŻNYCH INWESTORÓW. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj