Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 338 000 zł
powierzchnia:
4225 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy. Działka o pow. 4250 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka położona jest przy lesie co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY - zabudowa wolnostojąca, mieszkalna, jednorodzinna z garażem, - otynkowana, max dwukondygnacyjna, - obowiązująca linia zabudowy - 8 m od granicy z działką drogową,  - wskaźnik dla nowej zabudowy - do 20%, - szerokość elewacji frontowej do 15 m - wysokość od terenu do kalenicy - do 8 m - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 40* - 50*  MEDIA: - wodociąg - wybudowany wraz z przyłączami na działkach - kanalizacja sanitarna - wybudowana wraz z przyłączami na działkach - prąd - skrzynka energetyczna znajduje się przy działce - należy uiścić opłatę przyłączeniową,  Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod lasem na skraju miejscowości.  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU   POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 247 840 zł
powierzchnia:
3098 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy. Działka o pow. 3150 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka położona jest przy lesie co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Dla przedmiotowej nieruchomośco została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY - zabudowa wolnostojąca, mieszkalna, jednorodzinna z garażem, - otynkowana, max dwukondygnacyjna, - obowiązująca linia zabudowy - 8 m od granicy z działką drogową,  - wskaźnik dla nowej zabudowy - do 20%, - szerokość elewacji frontowej do 15 m - wysokość od terenu do kalenicy - do 8 m - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 40* - 50*  MEDIA: - wodociąg - wybudowany wraz z przyłączami na działkach - kanalizacja sanitarna - wybudowana wraz z przyłączami na działkach - prąd - skrzynka energetyczna znajduje się przy działce - należy uiścić opłatę przyłączeniową,  Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod lasem na skraju miejscowości.  Działka ze względu na swój kształt oraz powierzchnię nadaję się do podziału na mniejsze działki.  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU   POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 725 000 zł
powierzchnia:
10002 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Polecam Państwu działkę gruntu o pow. 1,0002 hektara położoną w miejscowości Stepnica nad Zalewem Szczecińskim. Cała nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę domów jednorodzinnych wolnostojących z przyległymi garażami. Wjazd z drogi głównej w lokalną. Nieruchomość posiada warunki zabudowy i jest podzielona na 6 działek, co umożliwia zakup pojedynczej działki. Cena ofertowa za całą nieruchomość wynosi 725000 zł, a za poszczególne działki według wielkości działki : działka nr 1- 1986m cena 158 880 zł działka nr 2- 1260m cena 108 800 zł działka nr 3- 1265m cena 101 200 zł działka nr 4- 1266m cena 101 280 zł działka nr 5- 1210m cena 96 800 zł działka nr 6- 1307m cena 104 560 zł Stepnica oddalona jest 60 km od Szczecina i 25 km od Goleniowa. Położona jest przy alternatywnej trasie nad morze prowadzącej bezpośrednio do Wolina, stanowi prężnie rozwijający się ośrodek turystyki wypoczynkowej. W miejscowości znajduje się piękna plaża oraz przystań żeglarska przy Kanale Młyńskim. Marina wybudowana w 2011 r stanowi doskonałą, nowoczesną bazę do uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych, wyposażona jest w pełen węzeł sanitarny. Stepnica jest bardzo urokliwym, spokojnym miasteczkiem ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, m.in. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz Szkoła Zawodowa. Ponadto w miejscowości znajduje się przychodnia, sklep Biedronka, hala sportowa, kościół, przystanek PKS i Bus. Zapraszam na prezentację. Biuro Market Nieruchomości, aby zapewnić Klientom komfort współpracy prowadzi obsługę bankową pośrednicząc w udzielaniu Kredytów bez ponoszenia dodatkowych kosztów pośrednictwa finansowego! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STEPNICA, 1 970 500 zł
powierzchnia:
56300 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
STEPNICA okolica. - Gratka dla developerów . Atrakcyjna działka o pow. 5,63 ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z nieuciążliwą działalnością przy drodze alternatywnej nad morze. Właściciel posiada projekt podziału terenu na 60 działek budowlanych o powierzchni od 700 do 800 m 2. Oferta bardzo ciekawa zarówno dla indywidualnych inwestorów jak i developerów. Grunt to lokata kapitału. ! Jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego / strefa funkcji mieszkalnej z usługami/..Propozycja świetna np. pod osiedle domków jednorodzinnych położonych w malowniczej okolicy Zalewu Szczecińskiego z dogodnym dojazdem do Świnoujścia,Wolina,Międzyzdrojów i Szczecina, do lotniska w Goleniowie. Teren oznaczony jako MU - strefa zabudowy mieszkaniowej / wolno stojąca, szeregowa, bliżniacza, jednorodzinna / z usługami nieuciążliwymi/. Wysokość zabudowy do 9 m. Powierzchnia zabudowy - 25 % . Do Stepnicy - 8 km, do plaży w linii prostej ok. 1 km, a do plaży z zapleczem gastronomicznym - 7 km. Do S 3 - ok. 2km, do Przybiernowa - 10 km. Do drogi 111 - 500 m.W Stepnicy marina ,plaża. Media : gaz, woda i kanaliza, sieć energetyczna. - w drodze asfaltowej./ vide: studium uwarunkowań i warunków zagospodarowania przestrzennego/. W pobliżu Marina Jachtowa na 100 jednostek .Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość zlokalizowana jest w otulinie lasu , na obszarze Puszczy Goleniowskiej, który jest objęty programem Natura 2000 . Istnieje możliwość sprzedaży / po wyodrębnieniu / 1,02 ha . Posiadamy Orientacyjne zestawienie powierzchni proponowanych wydzieleń geodezyjnych dla tej działki . .Zapraszamy POWAŻNYCH INWESTORÓW.Doskonała lokata kapitału . POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj