Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STOLEC, 260 000 zł
powierzchnia:
9344 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Atrakcyjna oferta działki ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok.400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Nadaje się pod budowę domu wolno stojącego. BEZPOŚREDNIO PRZY DZIAŁCE MAŁY STAW. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 6 - ciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę podzielono na 6 mniejszych. OBECNIE NA DZIAŁCE ZNAJDUJĄ SIĘ DWA BUDYNKI MUROWANE o pow. zabudowy: 64 m2 i 38 m2. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Przy działce ZK i. woda w odległości 200 m, kanalizacja bliżej. Obecnie 6 działek i każda ma ZK. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STOLEC, 199 000 zł
powierzchnia:
4667 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka budowlano-rolna w otulinie Puszczy Wkrzańskiej jeziora Świdwie. Teren znajduje się na obszarze specjalnej ochrony ptaków - Natura 2000. Na powierzchnię 4667 m2 składają się 3 działki leżące obok siebie: budowlano-rolna 2112 m2 oraz rekreacyjna 2555 m2. Działki są ogrodzone 2-metrową siatką. Na działkach znajduje się altana z tarasem i kontener budowlany oraz liczne drzewka i krzewy ozdobne. Pełne uzbrojenie w drodze przy działce: woda, kanaliza sanitarna, prąd i gaz. Kanaliza deszczowa na działce. W 1997r. były wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego z garażem ze stromym dachem w zabudowie wolnostojącej. Obecnie nie ma aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydane warunki zabudowy z 24/3/2011r. (do wglądu w burze) dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, garażu wolnostojącego oraz przyłączy infrastruktury technicznej. Ustalono: 1) maksymalna powierzchnia zabudowy terenu 20% 2) wysokośc zabudowy mieszkaniowej 7-9m do głównej kalenicy (maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, tj. parter i poddasze użytkowe) 3) dach dwuspadowy, o kącie nachylenia głównych połaci dachowych 40-45st. 4) minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 50% powierzchni terenu inwestycji Około 200m od działki znajduje się jezioro. Do centrum Szczecina około 20 km. Oferta atrakcyjna ze względu na przepiękne tereny oraz cenę. O K A Z J A !!!!!!! TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj