Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN ZDROJE, 365 000 zł
powierzchnia:
5499 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Działka, która zmieni obliczę Państwa Biznesu. Świetna inwestycja w rewelacyjnej cenie, która nie trafia się często! Działka komercyjna z przeznaczeniem na Twój Biznes. 5499m2 pozwoli na zagospodarowanie terenu wg. potrzeb. Położenie działki jest rewelacyjnie skomunikowane co potwierdza, iż jest to inwestycja właśnie Dla Ciebie! Nieruchomość posiada idealne warunki dla takiej branży jak np. ogrodnictwo. Lokalizacja w tej części miasta jak i bliskość dużego sklepu wielkopowierzchniowego oraz duże skupisko zaludnienia umożliwi stabilizacje i ciągły dostęp do klienta. Ta działka to świetna inwestycja właśnie dla Ciebie! Położona w dzielnicy Szczecin-Zdroje z planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 5499 m2 z możliwością wybudowania domu. Cena za m2 wynosi jedynie 66 zł. Maksymalna powierzchnia zabudowy 4% to jest 220 m2. Minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w granicach działki budowlanej 85%. Maksymalna wysokość budynku 7,5 m. Pokrycie dachu w dowolnej geometrii. W ulicy przy działce wszystkie media: woda, gaz, prąd, kanalizacja. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj